Jump to content

Zašto ovaj registar uopće mora biti tajan?


Torrente

Preporučene objave

Torrente je napisao:

Ispada nekako logički da je Oluja bila tajna operacija, a svi vojnici neka vrsta tajnih agenata. Kužim da su osobni podaci privatni i potom objava podliježe kaznenoj odgovornosti, ali ovo je popis osoba koje su ionako vojni obveznici...

 

melješ gluposti kakvi vojni obveznici to su dragovoljci domovinskog rata

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Možeš misliti dragovoljaca 1995 godine ,ovo je najveća glupost,dragovoljci su bili do 15.02.1992 a sve poslije je mobilizirano malte ne prisilno,gledali su kako da se izvuku iz postrojbi,a ne da su se javili sami u postrojbu.Bar su u moju postrojbu takvi dolazili kad ih uhvati VP na nekom radnom mjestu ili prognaničkom naselju ili hotelu.

što se tiće ovog registra što je objavljen,po meni nema nikakvih zapreka da se objavi jer nema ni oib ,jmbg

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

objave registra boje se gospoda koja su rat proveli u debelim foteljama a imaju status branitelja a isto tako i oni njihovi rodaci koji su se,dok smo mi krv proljevali za ovu nasu hrvatsku kakva god danas bila al ipak je nasa,borili po njemackoj i ostalim zemljama svijeta,samo da su sto dalje od ratista a danas su svi veliki domoljubi i hrvat...zalosno ali istinito...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mislim da grijesis,bar djelomicno...jer ja sam se93.god kad sam navrsio18god.prijavio uHVOkao dragovoljac,u HV me nisu htjeli jer tad jos nisam odsluzio vojni rok a ovima je bilo jedino bitno da sam punoljetan...a vjerujem da nas ima jos koji smo isli sa cjelim srcem i dusom na ratiste za hrvatsku a ne za povlastice,mirovinu i ostlo sto statu branitelja nosi...a da nas je tad bilo koliko nas danas ima rat bi trajao jako kratko...pozdrav i postovanje svi hrvatskim herojima...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija