Jump to content

eto nam sada registra:


planina

Preporučene objave

http://www.vecernji.hr/vijesti/nema-tjeralice-a-srbi-ga-uhitili-zbog-ratnog-zlocina-clanak-128959

 

 

šta da vam sada kažem..toliko otimanja za registrom..i neka dokazivanja..i šta se desilo..sada če nas lančiti što na granici sa bosnom..što po svijetu..jer če srbi napraviti intepolove potjernice..ja sada nejdem van iz države dok nekako nesaznam da nije neka optužnica dignuta protiv mene..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hrvatska ima popise pripadnika četničkih postrojbi i rezervnog sastava jna (iz akcija bljesak i oluja) a koji žive u RH.

bilo bi uredu da i Hrvatska konačno počme primjenjivati iste metode .

početi sa hapšenjem onih koji su dobili politički oprost .

puno srba bi ponovo otišlo u srbiju.

 

ali Hrvatsku vode jugonostalgičari i titini stipendisti koji plaču zbog nestanka juge.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To kolega , :namiguje::namiguje::namiguje::palac: kad je onako ushićen PUPOVAC digao :palac: za objavu našeg registra sada neka Kotromanović i Matić traže i "" NJIHOV "" registar pa da vidimo >>di če kišobran okrenut<< Pupovac danas sjedi sa "jacom " sutra je već sa Čačićem i company :namiguje::namiguje::namiguje::kavica::kavica: :kavica: I da je imalo pametan osto bi suzdržan ili neutralan 8-) a >>ON<< ide dić :palac: da se mi ""pokrvamo<< između sebe a <<ON<< se :smijeh::smijeh::smijeh: i :kavica::kavica::kavica::kavica::kavica: onako baš me briga pa eto i zaboravili smo na TO u ovim svim vijestima kojima nas novinari zasipaju ,eto čovjek najeba na granici i sad šta :misli::misli::misli::-o:-o:vrti: >>dok zec dokaže da je zec osta bez jaja<< a čovjek prelezio više puta na tom graničnom prelazu i "baš sada" su ga >>skužili<< moš mislit :misli::misli::misli::misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija