Jump to content

odbijanje zahtjeva policajca


biker25

Preporučene objave

neki dan me policija zaustavila na motociklu mom vlastitom, usred trga u gradu i zahtjevala dokumente, ja im dao, rekli sve u redu i mogu ići.... wtf?

 

šta bi se desilo da npr pokažem im vozačku izdaleka i prometnu i odbijem dati u njegove ruke, također odbijem skinuti kacigu s motocikla i odbijem ugasiti motocikl na njihov zahtjev i također sići s vozila, alkotester bez problema prihvaćam

 

jednostavno nevolim kada mi netko uskraćuje moje slobode i traži da nešto učinim što neželim, nisam nikakav prekršaj napravio, vozio sam normalno, imao kacigu, uredno reg motor, vozačku s potpunim pravom upravljanja motociklom

 

također ako bi me htjeli odvesti u policijsku postaju pružio bih pasivni otpor tako da bi jednostavno morali njih 5 boriti se samnom, pri tome bi vjerovatno srušili motor i izazvali štetu na njemu

 

jednostavno želim da mi netko od vas kaže koja su moja prava, jer volim se osjećati slobodnim, a ne da mi neki debeli likovi koji su jedva srednju završili govore šta da radim i da im se moram ajmo reći pokoriti

 

unaprijed zahvaljujem na odgovorima!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Postoje odgovori na sva ova pitanja, ali osobno ja, ne želim ih reći osobi koja bi dobivene podatke koristila za nepristojno i protupravno ponašanje.

 

Napravite to što ste naumili, sigurno će te imati prilike izmjeriti debljinu vlastitog lika pokušavajući se provući kroz rešetke pritvora, kojom prilikom vam neće pomoći nikakva škola, ma kakva ona bila i na koji način da ste je završili.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zbog čega je to nepristojno ponašanje,

znači moram raditi što god policajac naredi?

nije li to vladanje nad čovjekom i manipulacija i povreda ljudskih sloboda

znači zbog odbijanja silaženja sa motocikla samo zato što mi netko to idem u zatvor,

je li tu mene netko zeza? ako je tako slobodno ću otići u zatvor, a kada izađem kontaktirati sve moje kolege koje rade na web portalima a i novinare o tome

 

ONLY GOD CAN JUDGE ME

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

E pa morat ću vas razočarat, ali policajaca sa završenim fakultetom koji zaustavljaju po cesti ima.

Pa eto, završiš npr. pravni fakultet, prijaviš se u policiju, moraš proći obuku, počinješ od početka,kao temeljni policajac, kasnije ako te primi, budeš običan policajac i čekaš svoju priliku za napredovanje. Naravno, ovo se odnosi na one koji počinju tek sa radom u policiji.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija