Jump to content

Moje dijete na facebook-u


fikus

Preporučene objave

Oprosti na uplitanju a zbog čega ti smeta šta je majka tvog djeteta stavila slike na facebook? Ok razumim da je bez tvog znanja, ali ne vjerujem da ona šteti svom djetetu s time. Ili ti smeta samo činjenica da nije tebe pitala za dopuštenje?!? I ja sam imam slika svog djeteta na svom facebook profilu pa njegovog oca nisam tražila nikakvo dopuštenje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako zi zaista smeta TO što svi mogu vidjeti slike djeteta i ništa drugo, možeš je upozoriti da promijeni sigurnosne postavke, tako da slike ne budu dostupne svima, već samo odabranim korisnicima facebooka, koji su joj na listi prijatelja npr.

 

Obzirom da si ti vidio slike, a pretpostavljam da nisi na listi prijatelja bivše žene, onda isto tako pretpostavljam da su slike dostupne svima na facebooku.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

JelennaZd je napisao:

Oprosti na uplitanju a zbog čega ti smeta šta je majka tvog djeteta stavila slike na facebook? Ok razumim da je bez tvog znanja, ali ne vjerujem da ona šteti svom djetetu s time. Ili ti smeta samo činjenica da nije tebe pitala za dopuštenje?!? I ja sam imam slika svog djeteta na svom facebook profilu pa njegovog oca nisam tražila nikakvo dopuštenje.

 

Prije neki dan se desio strašan događaj u Novom Sadu. Čovjek-monstrum 56 godina starosti je oteo i silovao djevojčicu od osam godina. Možda je taj gad pronašao slikicu te djevojčice sa njenom adresom, te njenim imenom i prezimenom na facebook-u? Neznam, isti je i moj slučaj sa mojim djetetom na toj stranici,

pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija