Jump to content

Registracija vozila (specifičan slučaj)


tokage

Preporučene objave

Istekla mi je registracija/osiguranje prosle godine u 7mj, vozilo nisam registrirao do danas niti sam ga odjavljivao (nemojte me pitat zasto). U međuvremenu sam dobio čestitku od 700kn koju sam uredno platio.

 

Eh sada, vozilo ovaj mjesec "vozim" tj slepam na servis, kada se sredi htjeo bih ga registrirat (tehnički i osigranje).

 

Zanima je koja je procedura jer cuo sam da kada se plati kazna da gospoda odjavljuju vozilo bez vraćanja tablica, molio bih pomoc gdje i kako da rjesim registraciju vozila?

 

Hvala svima unaprijed :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Propisuje se da policija može odjaviti vozilo kojemu je prometna dozvola istekla prije više od 1 godine.

 

Može, ali ne mora.

 

Svaki posjet stanici za tehnički pregled je dobrodošao, ali da bi ste izbjegli neugodne situacije, ipak preporučam da vozilo dovedete u STP u radno vrijeme policije jer će službenik u STP-u možda morati telefonski kontaktirati organizaciju policije koja je izdala prometnu dozvolu i informirati se o trenutnom statusu vozila.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija