Jump to content

Plaćanje komunalne naknade-vode


Danica38

Preporučene objave

Molim za pomoć...

Prije 2 godine kupila sam stan (novogradnja)i prvi sam vlesnik te nekretnine.Svi računi su mi stizali uredno(struja, plin, pričuva, porez...sve je islo automatizmom-nisam osobno nista prijavljivala) osim plaćanje vode i odvoz smeća-to ne plaćam jer nisam dobila nikakav ugovor niti račune.Svaki stan ima vlastito brojilo, ali prilikom preuzimanja kljuceva rekli su mi da ce mi svi racuni stizati na moju adresu.Sto i jesu, osim vode. Nisam potpisala nikakav ugovor, nisam do sada dobila ni jedan racun.Mene interesira da li da uopce prijavim vodu i odvoz smeca obzirom da mislim da su to oni trebali napraviti.U zgradi puno ljudi ne placa vodu jer nam nitko ne salje uplatnice a stanari ne zele sami prijaviti.

Da li je ikako moguce platiti samo vodu koju sam potrosila obzirom da oni ne znaju koliko i da li sam uopce zivjela u tom stanu.

Htjela bi im platiti samo vodu jer na brojilu se vidi kolika je potrosnja vode.

Navela bi da sam se u stan uselila prije mjesec-dva i neka mi za to naplate vodu i odvoz smeca.

Da li mi netko moze dati kakav savijet sto bi bilo pametno uciniti u mojoj situaciji...

Da li i dalje biti neplatiša,ili mi nema druge nego sve platiti.Ili postoji koji drugi nacin da manje platim...

Puno hvala...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija