Jump to content

rok 10.07.2010.


lepoglava

Preporučene objave

Bok,

ja idem na DSI 10.07... Mislila sam da će me preskočiti do ljeta, ali na žalost, poziv je stigao...

Učim po knjizi, a posebni dio ću samo nešto skraćeno, česta pitanja, osim poreza, to sam isprintala sa stranica Porezne uprave. Mislim da je opći dio najbolje po knjizi učiti, ali ima nešto promjena pa isto treba dodati. ZOR sam samo pročitala iako zbog svega što se sad dešava... bojim se da ne bi tu pilili.

Skripte su mi koma, zastarjele pa neću po tome ništa.

EU mi je najgori dio. I to stalno moram praitit šta ima novoga.

Ustav sam pročitala izmjene iz 6. mj. Možda baci oko na onaj dio s referendumom (pošto je to aktualno - ZOR), to se sitnica promijenila pa možda budu pitali.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da, i ja učim po čarobnoj knjizi, mada imam skripte, ali ovak mi je nekak lakše. Koja si sprema? Ja polažem za višu, a u pozivu su mi napisali da sam završila speciujalistički diplomski studij...a nisam...

 

mogu ti reći da sam u komi, panika me hvata strašno...odakle si? Ja sam iz Lepoglave...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da, i ja učim po čarobnoj knjizi, mada imam skripte, ali ovak mi je nekak lakše. Koja si sprema? Ja polažem za višu, a u pozivu su mi napisali da sam završila speciujalistički diplomski studij...a nisam...

 

mogu ti reći da sam u komi, panika me hvata strašno...odakle si? Ja sam iz Lepoglave...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja sam VSS, financije (proračun... Iz Baške sam (Krk).

Nisam još posebni dio počela, mislila sam da ću jučer ponoviti zup i zus, ali nisam stigla tako da se danas time bavim. Eu moram isto ponoviti danas, to mi je stvarno odvratno. Sutra se lovim posebnog dijela. Sumnjam da ću stići sve.

Ja se nerviram cijelo vrijeme, ali mislim da ću u petak tek prošvikat kako treba :-o:kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Učim neka 3 tjedna, a onak kak treba nekih 10 dana, sve sam prošla i sad imam osjećaj da nemam pojma. i meni je EU najodvratnija i najteže mi ulazi u glavu... a koliko toga ima...i ja sumnjam da ću sve stići...

javio mi se jedan kolega koji je jučer bio na ispitu, sve je prošao osim Zup-a, a veli da nije teško..

Ja se samo bojim da ne dobijemo neku nervoznu komisiju, pošto je sad zadnji rok prije ljetne pauze...

strašno, ovaj tjedan budem valjda zgrabila na živce...

 

nadam se da ćemo se sresti prije ispita, ja namjeravam doći ranije, da u miru popijem kavu i smirim živce...

 

Pozdrav :-?:kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vjerojatno ćemo se vidjeti jer se navodno svi okupe u onoj prostoriji gdje je bio seminar.

Ja neću imati živaca ni za kavu. Već znam. Ja piljim u te papire do zadnjeg časa iako mislim da mi tog časa baš to i neće pomoći. Uf.

Rekla mi je prijateljica da uzmem nešto za gricnuti i vodu jer da traje jako dugo... Ona je polagala u 2. mj., njih su nekoliko pokupili sa pismenog dijela jer se predavačima žurilo tako da su im skratili pismeni na sat vremena možda... I valjda pismeni nisu niti gledali. Ali za to me nije strah nego da me ne pitaju pa da se izgubim i baš niš ne znam reć. Znam da pomažu, ali šta da ti pomažu ako ti ne znaš dovršit šta traže...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hej

 

i ja idem 10.7.

panika me hvata unazad 3 dana. NE ZNAM NISTA. nazalost ucim tek 4 dana... kampanjac...sta ce te...sve mi leti po glavi a jos neke stvaru u cijelosti nisam ni prosla. eu me zivcira jer ima 1 000 izvora...ZUP necu ni komentirati.

danas radim lokalnu i uredsko. ima li tko sta u kratko o "europska povelja o lokalnoj samoupravi"?

koji vam je dio najtezi za ucenje?

 

:-?:-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Tu povelju je rekla ženska na seminaru da ne treba, samo da pročitamo. ČIsto da znamo da se može pozvat na neke njene odredbe ako su povoljnije. Npr ako Općinsko vijeće ne održi sjednicu onako kako bi trebalo - jednom u 3 mj, tada bi se po našem zakonu trebalo raspustiti, ali može se uzeti u obzir ta povelja po kojoj se neće raspustiti ako su pokazali volju da se sastanu pa makar to bilo nakon 4, 5 mj. Tada se ipak neće raspustiti, nema povjerenika i sl. Tako nešto...

EU, najbolje sa stranica MVPEI. I pogledati nekoliko zadnjih videa s te str. Ona stara skripta o EU je katastrofa. I prelistala sam malo i

pitanja koja su se sad vrtila, sa stranica se sve može odg. I nije preopširno mi se čini... Ja ću o svemu samo osnovno... Ako i toliko zapamtim. Toliko mi je vremena uzela eu, a niš i dalje ne znam. Mislila sam danas ću posebni dio... ali kada... noćas bit će. Gadi se i meni sve više. Nek prođe kako bilo, samo da dođe 11.7. :place::place::-(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija