Jump to content

pomoć


zmigi

Preporučene objave

kao i prije mojih objava i odbijenica od strane hzzo odbijen kažu novi zakon itd alija nemam ni dana radnog staža prije rata neznam kako me mogu ocijenjivat bez ratnog puta koji tvrtkova nije ni tražila ,neznam sada idem 3puta na vještačenje a hoće me po civilnim uvjetima strpat, vještačen sam prije novog zakona 29,11,2009 dva puta pa kako ja spadam u skupinu civila nije mi jasno šta da napravim sada što se tiče šifri da ne ponavljam ima ih.....

 

:-? imam 15 g staža bez benificije s tim da sam radio do 2003g na razminiravanju u GBR.pA koliko bi iznosila civilna opća ako neko zna otprilike cisto informativno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zmigi je napisao:

kao i prije mojih objava i odbijenica od strane hzzo odbijen kažu novi zakon itd alija nemam ni dana radnog staža prije rata neznam kako me mogu ocijenjivat bez ratnog puta koji tvrtkova nije ni tražila ,neznam sada idem 3puta na vještačenje a hoće me po civilnim uvjetima strpat, vještačen sam prije novog zakona 29,11,2009 dva puta pa kako ja spadam u skupinu civila nije mi jasno šta da napravim sada što se tiče šifri da ne ponavljam ima ih.....

 

:-? imam 15 g staža bez benificije s tim da sam radio do 2003g na razminiravanju u GBR.pA koliko bi iznosila civilna opća ako neko zna otprilike cisto informativno

 

Po novom zakonu o braniteljima ako nemate priznat satus HRVI-a ili do stupanja na snagu novog zakona ( mislim da je 21.09.09 ) ako niste dobili pravomoćno riješenje o mirovini po starome zakonu, na vašu žalost u mirovinu idete po novom zakonu bez obzira što ste vješaćeni i prije stupanja na snagu novoga zakona, znači da vas ne " kači " novi zakon bitno vam je da imate priznat status HRVI-a ili pravmočno riječenje o mirovini do stupanja na snagu novoga zakona o braniteljima.

 

Kolika bi vam bila mirovina je samo gatanje i nagađanje, na to bi vam najbolje odgovorili u mirovinskom ako ih zatražite da vam daju informativan izračun iste ( mislim da se plaća oko 150 kn ).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zmigi je napisao:

HRVI je na upravnom sudu

 

Pa eto možda i bude nešto od hrvi-a, međutim dok ne dobijete rješenje 2. st. liječničkog povjerenstva da vam se priznaje status HRVi-a, svi vam smatraju a tako je i po zakonu kao da nemate status HRVI-a ( čak ni 1. st. rješenje nitko ne prizna ).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija