Jump to content

pravo na brisanje iz policijske evidencije???


0posejdon0

Preporučene objave

Vodim se u službenim evidencijama MUP-a RH kao počinitelj više kaznenih djela koje sam počinio kao maloljetnik (17 god).

Uvidom u spis utvrđeno je da se ne vodim kao osuđivan u kaznenoj i prekršajnoj evidenciji Ministarstva pravosuđa.

Isao sam do policijske postaje pitat za savjet...da li možda postoji mogućnost za brisanjem iz njihove evidencije.

Naisao sam na bezobrazne policijske službenike koji nisu ni u jednom trenutku pokazali želju da uopce pogledaju moj slucaj.

Na drzak su me nacin odbili i rekli da odustanem od toga!

Mogu reci da su me na neki nacin zbunili da na kraju ni sam nisam znao dali imam to pravo.

 

Zato molim sve koji znaju nesto u vezi toga da mi udijele neki savjet, jer stvarno nema smisla da idem ponovno do PP,jer ne zelim da ponovno dozivim takvo neugodno iskustvo.

 

Ako imate kakva dodatna pitanja kojim ce vam biti jasnija moja situacija slobodno me pitajte,rado cu vam odgovoriti jer mi je veoma važno da rijesim ovaj problem!!!

Unaprijed hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Kao prvo nije mi bila namjera da kritiziram rad nekih policijskih sluzbenika (bar ne prvotna) nego da mi netko udijeli neki koristan savjet u vezi rijesavanja moga slucaja.

Neka konkretnija pomoc od nekoga tko je imao isto ili slicno iskustvo.

Da mi malo detaljnije objasni sta,kako,gdje... i tako!

Jer se bas i ne razumijem u zakone i neznam koja prava imam u ovom slucaju.

Svaki je savjet dorodosao!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija