Jump to content

supruga mi brani da vidim djete


tatica

Preporučene objave

dali supruga moze zabraniti da vijdam djete jos smo u braku ali vec pola godine ne zivimo zajedno jer nisam mogao trpiti njene uvrede vrijeđanja prijetnje i svasta nesto.ali jos sa tim ne prestaje sina nisam vidijo 15 dana neznam sta da radi.nisam osoba koja ce je povrijediti nije mi lako otici u socijalno i prijaviti je ali nemam vise nikakav nacin da dođem do sina prijeti mi.molim vas ako ima ko da bi mogao posavjetovati da mu objasnim ukratko neke stvari sto mi je sve radila da se javi.3 mjeseca smo zivjeli skupa drugog rjesenja nije bilo vec da je udaljim iz kuce u 4 mjesecu trudnoce.dali mi moze zabraniti da viđam svoje djete

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

tatica je napisao:

dali supruga moze zabraniti da vijdam djete jos smo u braku ali vec pola godine ne zivimo zajedno jer nisam mogao trpiti njene uvrede vrijeđanja prijetnje i svasta nesto.ali jos sa tim ne prestaje sina nisam vidijo 15 dana neznam sta da radi.nisam osoba koja ce je povrijediti nije mi lako otici u socijalno i prijaviti je ali nemam vise nikakav nacin da dođem do sina prijeti mi.molim vas ako ima ko da bi mogao posavjetovati da mu objasnim ukratko neke stvari sto mi je sve radila da se javi.3 mjeseca smo zivjeli skupa drugog rjesenja nije bilo vec da je udaljim iz kuce u 4 mjesecu trudnoce.dali mi moze zabraniti da viđam svoje djete

udaljili ste je iz kuce dok je bila trudna????

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Ne znam puno o tome, ali vidim da po ovim postovima piše dosta toga o pravima roditelja u svezi viđanja djeteta. Iskoristite sve što vam zakon omogućava i ne dajte se vrijeđati od nje. Ne brinite što će ona misliti o Vama, vi ste otac i imate prava u svezi s djetetom, izborite se za njih jer nitko drugi to neće umjesto Vas.

Sretno!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nitko ti ne može zabraniti da viđaš svoje dijete ...

svakako je važno da se naoružaš strpljenjem i da uvijek biraš pravi način bez obzira na njene provokacije...i svakako bi trebao poslušati savjet da prijaviš centru to što ti brani viđanje djeteta i da si čim prije riješite situaciju oko razvoda ili bar oko djeteta što je najvažnije

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija