Jump to content

Admin zašto si obrisao moju temu od jutros...


perorama

Preporučene objave

pop84 je napisao:

perorama je napisao:

Admin zašto si obrisao moju temu od jutros "Provokacija ili ne nema mirovine za veljaču 2011 god....

 

a gdje si došao do takve informacije ?

 

Prijatelju od 2006 god. nije kasnila u HPB, a jutros tek je uplaćena u 11:55 minuta, osobno bio na banci i u mirovinskom..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

apollon je napisao:

perorama je napisao:

Admin zašto si obrisao moju temu od jutros "Provokacija ili ne nema mirovine za veljaču 2011 god....

 

Oprosti prijatelju i ostale kolege,mirovina ima i nema provokacija.Zaista nam sad u ovoj situaciji ne treba i još dodatnih stresova.

 

Prijatelju to je bilo namjerno kašnjenje i to od ljudi koji rade direktno za UDBU, ali neće im uspjeti da nas razjedine i sruše Hrvatsku.....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dambac je napisao:

ja sam jutros preko tokena oko 10h gledao na racun,mirovina je sijela,i nikad nije bilo problema bila nedjelja ili praznik,ljudi imaju puno vece probleme a ne ovakve gluposti i propagande bacati,zahvali bogu da imas mirovinu vidis koliko ljudi nema za osnovne stvari.

 

prijatelju ja sam hodao sa svojim nogama u 08:40 od bankomata do HPB pa do mirovinskog...i nije bila i rekli su mi da će biti oko 12 sati kako mi je i djelatnica banke nazvala 12:05 sati da je bila uplata tek u 11:55,(do sada mirovina je uvijek sjedala na račun 00:05 sati) -

- nije bitno,ali i dalje mislim da su UDBA-ši imali svoje prste....da nama braniteljima još više zagorčaju situaciju...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Admin zašto si obrisao moju temu od jutros "Provokacija ili ne nema mirovine za veljaču 2011 god....

 

Nepotrebno širiš paniku i neistinite informacije.

 

Pa valjda si svjestan da je bio vikend i prijelaz sa 28. veljače na 1. ožujak i da je moglo doći do manjeg zakašnjenja u informatičkom sustavu između banke i HZMO-a.

 

Da si se malo strpio ili nazvao mirovinsko i pitao dali će danas biti mirovina, ti si jadan "svojim nogama" šetao od bankomata od 08,40 do HPB pa do mirovinskog da bi na kraju ipak dobio mirovinu (bar si malo prošetao i udahnuo svježeg zraka) :-D .

 

Naravno, onakav u panici si se sjetio da u 10,02 sati otvoriš temu sa naslovom, ni manje ni više nego:

 

"Provokacija ili ne, nema mirovine za veljaču 2011 god."

 

I još na kraju pitaš, zašto je tvoja tema uklonjena.

 

UDBA uplela svoje prste? Eto, nemam komentara niti snage i volje da se osvrnem na ovo.

 

Dali si razmišljao kako će neistinit naslov one tvoje uklonjene, nazovi teme, utjecati na ostale branitelje koji dobivaju mirovinu?

 

Uostalom, ja dobivam mirovinu isto kao i ti, međutim preko druge banke (nije važno koje) i mirovina mi sjeda između 04. i 07. u mjesecu i nikad mi nije pala na pamet paranoična misao da taj mjesec neće biti mirovine.

 

Ako ne bude novaca za isplatu mirovina u državnom proračunu, saznat ćeš na vrijeme, budi siguran, a onda možeš kao i većina nas umirovljenika okačit gaće na štap, pogotovo oni koji imaju kredite.

 

Mislim da branitelji imaju dovoljno svojih problema i onakve teme im uopće ne trebaju, a ako dođe do nekih zastoja u isplati mirovina ili novih rezova onda možemo o tome pisati.

 

 

 

:zao: Lokot.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija