Jump to content

Usmena prijetnja od javne osobe


mnbvcxy

Preporučene objave

Htjela sam otkazati ugovor koji sam sklopila s jednom ustanovom , svoje nezadovoljstvo sam izjavila mailom osobi s kojom sam sklapala taj ugovor....

 

Dotična osoba , mi je rekla na razgovoru da sam joj prijetila u tom mailu, na što sam se ja izjasnila da mi nije bila namjera i da smatram da nisam prijetila....

 

rekla mi je da se prostor u kojem obavljamo razgovr snima...

 

odbila je samnom razgovarati vezano za probleme koje sam iznijela u mailu i rekla da će to rješiti neka treća osoba sa mnom...

 

zaprijetila mi je da poznaje osobe u jednim poznatim novinama i da može stavljati moju sliku u te novine svaki dan i da nikad neću naći posao.

 

sad je sam ja du ludaaaaaa

ta osoba se pojavljuje na javnoj televiziji i u novinama ...

nije mi jasno kog mi vraga prijeti, mislim zar je nije strah to govoriti i još ko je rekla da se prostorija snima...

 

radi se o jednoj amo reću uglednoj ustanovi i smatrala sam da su te osobe profesionalne ....ali ovakav način me je totalno zbunio

 

 

sad me zanima kako ja mogu rješiti to da je ona meni prijetla....

ako se želim savjetovati s odvjetnikom vezano za taj problem , jel netko zna koliko to košta

 

unaprijed hvala svima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija