Jump to content

Ima li nas još i čemu se nadati


ivololaribar

Preporučene objave

Pitanje postavljam jer imam dojam da sam ja jedini hrvatski branitelj i dragovoljac koji nije u mirovini.

Nakon što sam dva puta odbijen na prvostupanjskoj komisiji i sada treći put čekam poziv za komisiju mišljenja sam da je Rojs dobro rekao kada je izjavio,,Tko je jamio-jamio,,.

 

Imam PTSP(F62.0,F43.1,F 41.2,F 22),nalaze od ortopeda,neurologa,neurokirurga,dnevne bolnice,lani sam operirao kralježnicu,sada za mjesec dana ponovo moram na operaciju kralježnice po drugi put i mislim da će opet biti odbijenica.NEMAM HRVI.

 

Ima li tko kakvih friških iskustava sa prvostupanjske komisije,jeli bio tko i kako je prošao.

Znam da nemogu dobiti vojnu mirovinu već samo civilnu invalidsku,ali i ta bi mi dala neku satisfakciju jer više nisam sposoban za fizički rad.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

solomon,nisam mislio da su branitelji lopovi ni da su ,,jamili,, nego sam mislio na to da se ovi iz komisije ponašaju kao da su svi preostali branitelji lažni i djele odbijenice po kratkom postupku.

 

uostalom, šta bi vi pomislili da vam doktor na komisiji kaže ,,JEBI SE,,kada sam mu rekao da nemam HRVI.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ivololaribar je napisao:

solomon,nisam mislio da su branitelji lopovi ni da su ,,jamili,, nego sam mislio na to da se ovi iz komisije ponašaju kao da su svi preostali branitelji lažni i djele odbijenice po kratkom postupku.

 

uostalom, šta bi vi pomislili da vam doktor na komisiji kaže ,,JEBI SE,,kada sam mu rekao da nemam HRVI.

 

Ako ti je to netko iz komisije doslovno rekao,preostaje ti pritužba na rad komisije pri MOBMS-u

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ivololaribar je napisao:

Pitanje postavljam jer imam dojam da sam ja jedini hrvatski branitelj i dragovoljac koji nije u mirovini.

 

Nisi jedini, naprotiv u večini si jer je samo negdje oko 45 000 branitelja u mirovini i negdje oko 15 000 drugih korisnika tzv. braniteljskih mirovina.

 

Znači od broja 500 000 branitelja samo ih oko 45 000 prima tzv. braniteljsku ili vojnu mirovinu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija