Jump to content

Otvaranje obrta za mobilno čišćenje vozila


migu

Preporučene objave

Planiram otvoriti slobodan obrt, uz stalan posao koji nema nikakve veze sa ovim, za mobilno ekološko čišćenje vozila. Koristit ću biorazgradive ekološke preparate koje se pošpricaju na vozilo i zatim očiste mikrofibra krpom koja se pere u perilici rublja. Znači, nikakav tip prljavštvine neće padati na tlo.

1. Sjedište bi mi bilo kućna adresa (živim u kući roditelja moje žene) a posao bi obavljao po pozivu na lokaciju koju odabere stranka npr. razni gradski parkinzi. Da li moram imati neku posebnu dozvolu od grada? Da li mogu uz auto dok čistim staviti reklamu na tronožcu bez da ikome išta dugujem?

2. Da li mogu preparate nabaviti iz uvoza kao repromaterijal bez posebnog prostora za skladište jer ih ne planiram prodati već samo davati uslugu njima?

3. Ako mi se stvori prilika da počnem i prodavati te preparate npr. strankama kojima i čistim aute i dr., koja je minimalna kvadratura skladišta koju moram imati i da li mogu koristiti prostor u vlasnišvu ženinih roditelja u sklopu kuće gdje živimo, bez nekakvog ugovora i dodatnog plaćanja?

4. Molim Vas da mi predložite koje sve djelatnosti da otvorim s obzirom na gore navedeni način rada.

5. S obzirom da sam branitelj, da li mogu koristit još neke beneficije osim onih 200tinjak kuna kod otvaranja obrta?

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija