Jump to content

Godisnji odmor koliko dana i dr...


Sunce11

Preporučene objave

Imam pitanja...Radim u trgovini mjesovite robe od 5mj 2010.Godisnji odmor jos nisam uopce koristila. Sad bi trebala dobiti ali samo 1 tjedan starog godisnjeg.I u ljeto novi. Da li je moguce da do 5 mjeseca kad cu imati godinu dana rada ja imam pravo na samo tjedan dana odmora.??? U ugovoru koji sam potpisivala mi je stajalo kao 18 dana (bez obzira sta se zakon mjenjao)...potpisala sam ugovor tada na 3 mj. kopiju nisam dobila uopce i nakon toga vise nisam ista potpisivala. Sef je rekao da je sam produzio da li je to moguce ili ipak radim na crno?? Prijavila bi sve drzavnom inspektoratu ali ima veze svuda sto znaci da mi slijedi otkaz tako da ne znam vise sta da radim...a bas nije situacija za davanje otkaza....a da ne kazem od dogovora za svaku drugu nedjelju slobodno...radim 20 dana i 1 sam slobodna...za nedjelju popodne dogovor je bio slobodan dan ali i to se krsi ...kad sam pitala za to sto ne dobivam slobodan dan u tjednu za nedjelju popodne onda sam odmah dobila cijeli vikend popodne po kazni jer sam nesto pitala...jer naravno tko sam ja da nesto pitam...radim po 220 sati mjesecno sa jednim slobodnim danom...zakida nas gdje god moze i to za placu od 3000 kuna.Ovo je sve tesko izrabljivanje a vjerujem da su u inspektoratu svi korumpirani...jer su bili nekoliko puta ...nitko ne pita za radnike...koliko radimo...koliko smo slobodne...nitko nista jer ih nije briga...i tako svaki put se izvuce da je sve u redu...da ne krsi prava ...a u stvari sve krsi nista ne radi pravo...i naravno odgovor mu je ako nam ne pase da ima na burzi mjesta za cijelu hrvatsku...to je dokaz koliko nas i postuje...a tako valjda i vecina poslodavaca. oprostite na opsirnom mailu...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija