Jump to content

Prigovor na prekršajni nalog- HITNO!!!!!!!!!!!!


Barbara21

Preporučene objave

Upomoć!!

 

dobila sam prekršajni nalog zbog prekaročenja brzine, u kojem je policajac naveo da je okrivljenik počinio prekršaj iz čl. 54. stavka 1. točke _______ Zakona o _____________________________, kažnjiv po članku 54. stavku 3. točki ________ istoga zkona....

 

mene zanima da li se mogu pozvati na to da je okrivljeniku nejasno za koji ga se točno prekršaj tereti, budući da nigdje u nalogu nije naveden Zakon o sigurnosti prometa na cestama, već je ostavljena prazna crta??

inače bi se pozvala i na to da okrivljenik nije ranije kažnjavan, pa me zanima da li netko zna kako da to točno sročim.

 

MOLIM OVE REGISTRIRANE KORISNIKE,AKO NETKO ZNA ODGOVOR NA MOJE PITANJE, DA MI ODGOVORI,JER TO SUTRA MORAM NAPISATI I POSLATI...

 

HVALA!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovana,

ovo je dovoljno da napišete i odnesete u tri kopije u postaju prometne policije. Jednu ovjerenu kopiju od njih uzmite za sebe kao dokaz da ste na vrijeme podnijela prigovor.

 

 

Ime i prezime

OIB

Ulica i kb

mjesto

 

 

Na broj:.............

 

 

 

 

PREKRŠAJNOM SUDU U .....

 

 

 

Prigovor na prekršajni nalog

 

 

Prekršajnim nalogom prometne policije dana kažnjena sam novčanom kaznom u iznosu od ……Kn za prekršaj iz čl. 54. točka 1. Zakona o ---------------- kažnjiv po članku 54. stavku 3. točki ________ istoga zkona....

U zakonskom roku podnosim prigovor jer -----------------------(navedite svoje razloge).

Te svoje tvrdnje spremna sam dokazati i stoga tražim redoviti prekršajni postupak na sudu gdje ću iznijeti obranu i dokaze.

 

 

 

 

ime i prezime

potpis

 

U ………… (mjesto i datum)

 

 

 

:palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija