Jump to content

Deložacija


moxica

Preporučene objave

Pozdrav.30 godina sam živio u prizemlju obiteljske kuće koja je bila u vlasništvu moga oca.nakon njegove smrti izasla je oporuka da cijelu kuću ostavlja mom bratu.brat mi je radio razne probleme samo da iselim.sad kad sam iselio nedozvoljava mi da uzmem svoje prozore i vrata koje sam sam kupio(imam račune).policija također kaze da nesmijem ih sam uzimati nego da moram to riješit preko suda.Da li mogu sudskim putem dobiti vrata ,prozore ili novac koji sam uložio?kuća je bila bez struje kad sam uselio ,imam li pravo tražiti naknadu od vlasnika kuće za priključak struje koji sam kupio (imam račun)?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To što ste iselili je velika pogreška.

 

Osim te kuće, je li otac ostavio još kakvu imovinu? Nešto je sada ili već prije darovano vama?

Je li bila ostavinska rasprava?

Ako nije, imate pravo na nužni dio - četvrtinu kuće. Na sudu treba osporiti oporuku - tražiti nužni dio.

Za prozore i druga ulaganja - tužbom tražiti novčanu vrijednost uloženog - to je povoljnije nego vaditi prozore.

:kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija