Jump to content

Volonter / pripravnik


anaosijek

Preporučene objave

Pozdrav, molim pomoć.

Magistrirala sam na EFOS-u , stečena VSS magistra ekonomije. Imam mogućnost volontiranja u nekom odjelu Županije ili Grada s tim da me Zavod za zapošljavanje financira sa 1600kn mjesečno, dok grad ništa.

Nakon godinu dana voolontiranja tj.pripravništva moram polagati državni ispit pa je moje pitanje sljedeće - ukoliko me odjel u kojem ću raditi ne odluči ostaviti kao redovnog zaposlenika da mi moram taj ispit polagati ili ne? Dakle ako se nakon pripravničkog ne zadržavam u javnoj službi za rad jesam li dužna polagati ga ili ne...

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

počela sam raditi prema ovom programu u 10mj prošle godine tako da mi uskoro ističe ugovor. prijavu za DSI sam poslala sredinom 7mj, tako da sad čekam poziv.

poseban dio mi se odnosi na financije, i iako kao otpilike znam što mi treba, ne znam što TOČNO... znam da se poseban dio odnosi na posao koji radim, no međutim, kako sam prošla gotovo cijeli financijski odjel na poslu, ne znam da li ima nešto općenito što pitaju ili se baš usredotoče na opis posla koji im se pošalje?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zašto ne položiti državni stručni ispit?! Dobro ga je imati, zašto ne?!

Ja sam na stručnom osposobljavanju za rad bez zasnivanja radnog odnosa u općini, evo već 2 mj. i super mi je.

 

zanima me da li je stručni potrebno položiti unutar tih godinu dana ili se može položiti i poslije?

 

Da li je netko bio na državnom stručnom ispitu, posebni dio jedinica lokalne samouprave všs? Iskustva molim!

 

Nova sam ovdje na forumu i mogu reći da je ODLIČAN!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

silvijal je napisao:

Bok! I ja sam počela volontirati prošle godine u 10. mjesecu, prijavu sam poslala krajem šestog i dobila sam poziv za 10.9.što znači da na dsi idem prije isteka godine dana...:)Držite fige!

 

Također volontiram od 10. mjeseca, a prijavu sam poslala već krajem 4. mjeseca. nisam dobila poziv, pa me lagano uhvatila panika nakon što sam ovo gore pročitala. dali je moguće da su zagubili moju prijavu? ili da mi iz nekog razloga nije uručen poziv?? :-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

silvijal je napisao:

Bok! I ja sam počela volontirati prošle godine u 10. mjesecu, prijavu sam poslala krajem šestog i dobila sam poziv za 10.9.što znači da na dsi idem prije isteka godine dana...:)Držite fige!

 

 

silvijal možeš li molim te nakon ispita napisati dojmove? sretno!!!! ;)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija