Jump to content

molim brzi odgovor


zmigi

Preporučene objave

predao papire na vještačenje u Tvrtkovu uredni papiri 3 psihološka testiranja u Dubravi 10 bolničkih ležajna , pirotehničar , GBR , i danas dobim poziv da se javim kod njih na psihološko testiranje pa šta da im ja sad napravim da im bacim ze papire u glavu? imam 100% bolovanje predani ratni putevi iz Morha papiri da sam radio kao pirotehničar 9g i 4mj te da mi ja taj sav period uračunat duplo

šifre ne moram nabrajat jel ih ima , nemam RVI, e sad molim nekog razumnog da mi kaže šta da ja napravim ,da nekog tamo nabijem i vještakinju koja je pedijatar ili .......

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zmigi je napisao:

predao papire na vještačenje u Tvrtkovu uredni papiri 3 psihološka testiranja u Dubravi 10 bolničkih ležajna , pirotehničar , GBR , i danas dobim poziv da se javim kod njih na psihološko testiranje pa šta da im ja sad napravim da im bacim ze papire u glavu? imam 100% bolovanje predani ratni putevi iz Morha papiri da sam radio kao pirotehničar 9g i 4mj te da mi ja taj sav period uračunat duplo

šifre ne moram nabrajat jel ih ima , nemam RVI, e sad molim nekog razumnog da mi kaže šta da ja napravim ,da nekog tamo nabijem i vještakinju koja je pedijatar ili .......

 

Ako tako mora biti onda napravi i to testiranje što te traže jer očigledno im je ono presudno.

 

Sa nasiljem nećeš ništa postići samo češ si odmoći i navaliti još veća sra...na glavu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zmigi je napisao:

Molim akoko zna evo danas uvidom na stranicama HZZO kaže

Arhiviranje spisa u rok

 

I ZA vaš spis zadužen je:ROK STRUČNOG POVJERENSTVA ZA REVIZIJU

ARHIVIRANJE SPISA U ROK ROK STRUČNOG POVJERENSTVA ZA REVIZIJU

ako neko zna ... :-?

 

To se čeka da isto povjerenstvo odradi svoje i onda će se pokrenuti daljnje arhiviranje spisa. To može potrajati zavisno od brzine tog povjerenstva od par dana do par tjedana .

Konkretnije od ovoga ne može se znati osim da se nazove info telefon broj koji ti se nalazi na stranici kada otvoriš stranice hzmo-a pa da pitaš tamo njih direkt.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija