Jump to content

grijesim i grijesiti cu


anonimno

Preporučene objave

Priznajem da duvam manje-vise redovito kao i vecina mog drustva (90%)....zanima me kako se najbolje ponasati u slucaju da npr.murija te skupi negdje u parku sa par zapaljenih truba i jos "panjicem" u pricuvi...obicno u necijem dzepu....kako se ponasati s obzirom da nas je vise i da bi kreteni mogli optuziti nekog od nas randomly za davanje drugom na uzivanje (kakvi su im kriteriji za odabir s obzirom da skoro uvijek samojedan nastrada).....moja ideja je podijeliti dim medjusobno i tvrditi da je svakom za osobnu upotrebu.....

to je jedna cesta hipotetska situacija....druga je kad susjedi npr.pozovu murijake zbog mirisa...policija ti zvoni na vrata,u stanu nas je vise s trubicama i pricuvom...za koliko im vremena trebam otvoriti ako mi pokazu nalog i koliko im treba da ga dobiju...opet..koliko ih mogu zatezati pred vratima...minut,dva sto bi mi bilo dovoljno ili vise ili manje....

zakoni su lijepe stvari samo sto ih cesto pisu budale,gore nastrada klinac ili stariji klinac s trubom nego diler ili svercer

pozdrav

Student medicine :-D:-?;-):-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kao prvo prestani gledati americke filmove ili bar nemoj ono sto vidis tamo uzeti zdravo za gotovo. bas da ce ti doci policija s nalogom za pretragu zato jer susjedi kazu da smrdi :-? sumnjam.

a ako te vani uhvate nece te optuziti da si diler ili da nekom prodajes (osim ako to uistinu ne radis) jer nisu ni oni toiko glupi koliko izgledaju.

platis kaznu i gotovo.

a najpametnije ti je da prestanes s time. nadam se da necu jednog dana doci u tvoju smjenu na pregled ili ne daj boze nesto ozbiljnije. :-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Previse sam stvari bas na ovom forumu vidio o tome kako su murijaci natovarili ljudima stvari na vrat po nekim svojim zakonima....i da murijaci jesu glupi kao u vicevima ili gluplji,ali nazalost uz to cesto i zlonamjerni kad se treba iskaljivati na "sitnoj raji".....nadalje vecina ljudi treba relaxans pa ti nastavi pijuckati svoju pivicu ili okretati brojice hotline a ne pravi se intelektualac opce praxe....

a ako mi dodjes u ambulantu...ti me neces prepoznati,ali ja tebe hocu po stapu sto ti viri iz straznjice.... :-D:-D:-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

čini mi se da si bio "u magli" dok si ovo pisao, a to tvoje razmišljanje o policiji i drugim subjektima društvenog života je vrlo žalosno, obzirom da ćeš i ti biti dio tog društva (nedaj Bože), jer kako navodiš biti ćeš zdravstveni djelatnik (opet, nedaj Bože), pa će ti se obraćati i tražiti pomoć, između ostalog, policajci, suci, porotnici i dr., pa tako i kriminalci. Očito je da ćeš pod utjecajem "mare", obzirom da ti je moto - "relax", pomoći kriminalcu, a ovim drugima vjerojatno odmoći jer su svi drugi "glupi kao u vicevima".

Za kraj, nadam se da ćeš tog kriminalca osjetiti na vlastitoj koži, pa ti od svih brojnih "glupana", neće imati tko pomoći. - jedino "mara". :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija