Jump to content

rtv pretplata - opomena pred ovrhu


Zorra

Preporučene objave

Poštovani čitatelji,

studiram, živim u podstanarskom stanu već skoro 2 godine, naravno, nisam prijavljena. prije godinu i pol, došli su mi inkasatori, uzeli podatke i od tad mi šalju računa, opomene... e sad, ja mislim da nisam dužna to plačati pošto se rtv pretplata uredno plača u kući u kojoj ja živim, u svom gradu, na adresi s moje osobne iskaznice. druga stvar, ja ne posjedujem nikakav tv prijamnik ni ništa slično.

kakva prava imam pošto sam dužna u roku 8 dana platiti 300 kn ili će mi sjest na karticu na kojoj je 30 lipa?

hvala na razumijevanju!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pošalji dopis HRT-u da ne posjeduješ rtv prijemnik.

navedi da roditelji plaćaju pristojbu i ti kao član njihovog domaćinstva možeš koristiti njihov tv ili radio.

dok si na školovanju član si domaćinstva.

 

kad i ako dođe rješenje za ovrhu

obavezno u roku od 7 dana pisati žalbu

osporavati dug u cijelosti i priložiti uplatnice za pristojbu koje plaća otac ili majka.

 

zašto si inkasatoru ili kontrooru uopće davala podatke i potpisala zapisnik .

nisu oni plicajci kojima po zakonu moraš dati osobnu i osobne podatke (koje traže).

kontrolore ili inkasatore rtv pristojbe nemoraš ni pozdraviti i ako nešto traže možeš im odbrusiti(ili nešto drugo).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija