Jump to content

auto osiguranje i odluka suda


antika

Preporučene objave

Poštovani,

moj suprug je l7.ll. 2009.stradao u saobračajnoj nesreći. Mladi vozač s vozačkom dozvolom od 5 dana i brzinom od 12o km/h udario je direktno u njega.Šteta je bila totalna na oba vozila.

Osiguranje je procijenilo i isplatilo 10% vrijednosti novog automobila te marke i tipa. Uložili smo prigovor i dobili povišenje 2000-. kn.Moram napomenuti da je automobil bio u jako dobrom stanju. Iznos koji su uplatili nije bio dovoljan ni za trečinu takovog auta. Suprug za pretrpljene boli nije dobio ništa, iako se i danas liječi.

Da ne dužim, sve je završilo na sudu.Pozvana su 3 vještaka i nakon vještačenja suprug je dobio 12% trajni invaliditet.

No, sutkinja je na samom suđenju bila pristrana okrivljeniku i pred svima izjavila mom suprugu "šta vama fali? imate psa, sjedite na terasi,imate obitelj koja vas voli a pogledajte njega.."(nije imao nikakvih povreda). Moj suprug ostao je zbog nesreće bez posla( još ga nema), bez auta i bez zdravlja.

Sud smo dobili.Krivac je oslobođen a osiguranju je odredila

minimalnu odštetu. Molim ,da li mi netko može dati nekakav

savijet, što nakon svega poduzeti ? Što ovdje nije u skladu sa zakonom?Postoji li pravda ? Lijep pozdrav.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani,

možda sam ova pitanja postavila malo preuranjeno.Nas je odvjetnik telefonski obavijestio o sudskoj presudi.Naveo je da smo sud dobili. Sve ukupna šteta koja je dosuđena minimalna.Stvarna šteta: automobil totalno uništen, izbijena dva zuba,ostao bez posla, traume vještaci ocijenili sa 12 % trajnog invaliditeta. Kad dobijemo presudu u pismenom obliku bit ćemo slobodni da vas kontaktiramo Pozdrav.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija