Jump to content

alimentacija nakon punoljetnosti


noviv

Preporučene objave

Studentica sam 1.godine redovnog fakulteta.Roditelji su mi rastavljeni već 16 godina.Moj otac tih 16 godina redovito uplaćuje alimentaciju na mamin račun,ali nažalost već par godina ja od te alimentacije ne vidim ni kunu.Da li je moguće da se ta alimentacija počinej uplaćivati na moj račun? Koji su mi papiri potrebni.Je li potrebna suglasnost majke?

 

Unaorijed hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

noviv je napisao:

Studentica sam 1.godine redovnog fakulteta.Roditelji su mi rastavljeni već 16 godina.Moj otac tih 16 godina redovito uplaćuje alimentaciju na mamin račun,ali nažalost već par godina ja od te alimentacije ne vidim ni kunu.Da li je moguće da se ta alimentacija počinej uplaćivati na moj račun? Koji su mi papiri potrebni.Je li potrebna suglasnost majke?

 

Unaorijed hvala.

 

 

Lijepo molim da se obrati pozornost na ovaj post koji pokazuje kome idu pare od alimentacije,majka uživa alimentaciju kćer ništa ne dobiva a jako dobro plaćeni djelatnici takozvanih SS centara ne rade svoj posao...ALIMENTACIJA NE SLUŽI ZA UZDRŽAVANJE ŽENA NEGO DJECE....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

noviv je napisao:

Studentica sam 1.godine redovnog fakulteta.Roditelji su mi rastavljeni već 16 godina.Moj otac tih 16 godina redovito uplaćuje alimentaciju na mamin račun,ali nažalost već par godina ja od te alimentacije ne vidim ni kunu.Da li je moguće da se ta alimentacija počinej uplaćivati na moj račun? Koji su mi papiri potrebni.Je li potrebna suglasnost majke?

 

Unaorijed hvala.

 

Da je ova lijepa naša pravna i pravedna država,

ja bih ti preporučio da se obratiš onima koji su za to nadležni i kojima je posao da ovakve stvari ŽURNO rješavaju,

a to je CZSS.

S obzirom, da ova naša država ne vodi pravu brigu o vama "djeco", niti se trudi da oni koji trebaju rješavati i odgovarati za vas, rade svoj posao kako treba i za njega odgovaraju a za koji su itekako dobro plaćeni a to je, ponavljam famozni, svemoćni, nedodirivi,... CZSS,

ne možeš od aktivista legalisa niti očekivati puno bolje i kvalitetnije odgovore od ovih koje si ih dobila.

sory !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mario-sb je napisao:

bovu je napisao:

za pravilan savjet treba otići kod odvjetnika

sa svom potrebitom dokumentacijom

i određenom količinom novca za savjet.

 

ako, djevojci, koja možda nema niti za dobar gablec niste mogli nešto bolje predložiti, niste morali niti ovo.

 

djevojka koja ima pravo na alimentaciju

ima pravo na besplatnog odvjetnika

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija