Jump to content

Obračun kamata


Tinkic

Preporučene objave

Poštovani,

može li mi netko pomoći u izračunavanju zateznih kamata??

Naime, nakon sto mi je doneseno rješenje o ovrsi jos u 3mj, tek sad mi je stigao obračun kamata i nekako mi nije jasan. U samom rješenju mi stoji da moram platiti najamnine od 2008 do 2011. a u obračunu kamata da moram platiti i kamate za 2006 i 2007 godinu (sto je u zastari i u rjesenju o ovrsi se ni ne navode).

Ukratko bi li mi netko mogao pomoci da izračun zatezne kamate za ta razdoblja pa da mu privatno posaljem i iznose najamnina.

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Digitron u ruke i otvorite ovaj link:

http://www.legalis.hr/forum/showthread.php/44429-Obra%C4%8Dun-zatezne-kamate-prema-rije%C5%A1enju-o-ovrsi

 

Nadam se da će odgovor biti od koristi.

 

Zahvaljujem na odgovoru, malo komplicirano, ali probat cu to veceras to izracunati.

 

Moze jos jedno pitanje??? Što ako su mi krivo izračunali kamate, što mi se sada na prvi pogled i čini, što da radim???

Općinsko drzavno odvjetništvo mi je poslalo opomenu da ce dati rješenje o ovrsi na prisilnu naplatu (sto je u redu) i da ce prilozene kamate tj obračun kamata koji je sastavilo Ministarstvo branitelja dati isto na naplatu. Taj obračun definitivno nije u redu, i sto sad da radim?!?

uređeno: od Tinkic
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija