Jump to content

Nalet na divljač


mirel

Preporučene objave

Pozdrav,molio bih nekoga za savijet imao sam prometnu nesrecu u kojoj sam naletio na jazavca i usljed toga sletio sa kolnika totalna steta na autu,jedva ziv ostao vozio sam 70 km na mjestu gdje je ogranicenje 90km i u policijskom izvjescu pise NEPRILAGODJENA BRZINA,na moje pitanje da sam vozio 10 km i udario divljac isto di bila neprilagodjena brzina receno je da?Sad mene boli to sto imam totalku na autu ozljede vrata i ledja (srecom lakse) i jos sam KRIV i platicu kaznu pa sad mi recite di je tu P R A V D A.Da jos ovo u izvjescu nepise kojom sam brzinom vozio nego samo (fantomska) neprilagodjena brzina .Alkohola nisam imao,isao sam na posao i sad je pitanje dali cu dobiti i ozljedu na radu zbog tog izvjesca policije(bolovanje 100%).U zivotu nisam platio nikakvu kaznu u prometu a sada cu biti primoran platiti za nesto za sto ne osijecam apsolutno nikakvu KRIVICU .Molio bih nekoga za savijet. Da jos ovo znak divljac na cesti postoji na toj prometnici.HVALA unaprijed.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

I sam sam se više puta našao motorom među krdom divljih svinja, da sam tada pao i izgubio svijest sigurno bi im poslužio kao večera.

 

Živimo u takvim okolnostima i ovakvom društvu, što je - tu je.

 

Prometnim znakom ste upozoreni na divljač na cesti, da ste polako vozili ostali bi na cesti, oštetili bi malo vozilo prelaskom preko jazavca, vi ste očito vozili prebrzo, sletili s ceste, razbili auto totalka i ozlijedili leđa i vrat.

 

Okrivili su vas s punim pravom, vjerovatno će tako presuditi i sud.

 

Vjerovatno bi i meni tako bilo da su me izjele divlje svinje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mirel, nisi prilagodio vožnju uvjetima na cesti i kao što kaže petpetica,bio si znakom upozoren da postoji mogućnost bliskog susreta odnosno naleta na divljač.Nažalost tu je zakon jasan.Zamisli da si umjesto jazavca naletio na drugu životinju npr. jelen, srnjak,divlju svinju od 100 do 200 kg.kakve bi posljedice bile po tvoje zdravlje.Vidiš, nije znak upozorenja bio bez veze na cesti.Žao mi je što ti se to dogodilo,jako oštećen auto,ozljeda vrata naravno uz sve to i stres.

Svoje greške treba priznati,pokajati se i čekati što blažu presudu.

lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

daj odi kod nekog sudskog vjestaka za promet nek pogleda

papire, prenesi mu sve sto se dogodilo pa nek on odluci

tko je kriv. Ako je pravica na tvojoj strani onda odvjetnik

provede kroz proceduru ( naknadu stetu bilo koje vrsti i

sto se vec treba )

 

nemogu vjerovat da se, uz duzno postovanje, daje policijskom

djelatniku puna vjera i pravo odlucivanja. Ajmo ukinut pravo

i sudove, preskupi su nam, bu plavci bili tuzitelji, suci i

izvrsitelji

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija