Jump to content

Hrvi troškovi ostavinske rasprave


fudo

Preporučene objave

Molim da li Hrvi plaćaju troškove ostavinske rasprave, tj. troškove javnog bilježnika. Ovdje negdje sam pročitao da je bilo slučajeva gdje su hrvi oslobođeni dijela troška. Moj javni bilježnik veli da nema teoretske šanse za oslobođenje tog troška jer to je kao javnobilježnička nagrada.

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Molim da li Hrvi plaćaju troškove ostavinske rasprave, tj. troškove javnog bilježnika. Ovdje negdje sam pročitao da je bilo slučajeva gdje su hrvi oslobođeni dijela troška. Moj javni bilježnik veli da nema teoretske šanse za oslobođenje tog troška jer to je kao javnobilježnička nagrada.

Hvala

Tu bi se dalo pričati.Pojednostavljeno ,ostavinsku raspravu vodi sud,predmet ustupa bilježniku,ali na rješenju je žig suda . Ja bi se pozvao na braniteljski zakon,uvalio bilježniku u spis jednu ovjerenu kopiju hrvi.Pa nek se oni očituju,točno precizno,a onda žalba.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Tu bi se dalo pričati.Pojednostavljeno ,ostavinsku raspravu vodi sud,predmet ustupa bilježniku,ali na rješenju je žig suda . Ja bi se pozvao na braniteljski zakon,uvalio bilježniku u spis jednu ovjerenu kopiju hrvi.Pa nek se oni očituju,točno precizno,a onda žalba.

Pa ovo nije loš prijedlog, budem tako napravio. Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija