Jump to content

Mala pomoć u vezi kupoprodajnog ugovora


kruz

Preporučene objave

Ovako zamolio bih za malu pravnu pomoć vezano za kupoprodajni ugovor

 

 

Trebao bih sa kupcem stana ubrzo potpisat kupo.prod.ugovor

 

međutim on predlaze da potpišemo i ovjerimo ugovor kod biljeznika i daje meni sve ugovore dok on ne uplati novac meni na tekuci racun cca sat vremena,daje sve ugovore meni kao jamstvo

 

 

moje pitanje je da li On kao kupac moze se nakon potpisivanja i ovjere ugovora pravit lud i reci da je sva moja potrazivanja ispunio tj da me je isplatio "na ruke" ili nes slicno i posto ja kao "jamstvo" imam ugovore a ne on trazit od javnog biljeznika da mu izda nove papire pod izgovorom da ih je zagubio i slicne price

 

 

puno hvala unaprijed za odgovore

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ovako zamolio bih za malu pravnu pomoć vezano za kupoprodajni ugovor

 

 

Trebao bih sa kupcem stana ubrzo potpisat kupo.prod.ugovor

 

međutim on predlaze da potpišemo i ovjerimo ugovor kod biljeznika i daje meni sve ugovore dok on ne uplati novac meni na tekuci racun cca sat vremena,daje sve ugovore meni kao jamstvo

 

 

moje pitanje je da li On kao kupac moze se nakon potpisivanja i ovjere ugovora pravit lud i reci da je sva moja potrazivanja ispunio tj da me je isplatio "na ruke" ili nes slicno i posto ja kao "jamstvo" imam ugovore a ne on trazit od javnog biljeznika da mu izda nove papire pod izgovorom da ih je zagubio i slicne price

 

 

puno hvala unaprijed za odgovore

kupac može u banci najaviti 3 dana prije da če imati malo veču isplatu i oni mu osiguraju novac on može podiči onda gotovinu i vama je predati kod bilježnika ili odvjetnika

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da toga se i bojim jer svega danas ima

 

Mislio sam pristat na takav ugovor ali uz dodatak tj napomena na kupoprodajnom ugovoru

da kupac ima vremenski period od 1dan(24) sata da uplati novac na tekuci od dana potpisivanja ugovora ako neispuni zadani termin da ugovor nije vazeci i nema nikakva prava stvaranja vlastinstva nekretnine

 

 

Da li je to zakonski izvedivo?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija