Jump to content

Drzavni strucni ispit za pravnike koji rade u centru za socijalnu skrb


Lulu 2

Preporučene objave

  • 7 mjeseci kasnije...
  • 2 mjeseci kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...
Možeš li opisati što radiš točno u czss i što si radio kad si tek počeo raditi?

Imala sam puno sreće da imam super mentoricu i kolegu pravnika, s njima sve radim od početka. Idem na sud, pišem rješenja, pozive.... imam uvid u sve kao i oni. Ravnateljica centra me odmah u sve uključila i dala mi posao kao da i nisam vježbenik. Jako sam zadovoljna i puno sam naučila.

Da li imaš kakve informacije o stručnom, literaturu, pitanja ili nekog tko to ima, svaka pomoc bi mi dobro došla?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Imala sam puno sreće da imam super mentoricu i kolegu pravnika, s njima sve radim od početka. Idem na sud, pišem rješenja, pozive.... imam uvid u sve kao i oni. Ravnateljica centra me odmah u sve uključila i dala mi posao kao da i nisam vježbenik. Jako sam zadovoljna i puno sam naučila.

Da li imaš kakve informacije o stručnom, literaturu, pitanja ili nekog tko to ima, svaka pomoc bi mi dobro došla?

Nemam nikakvih informacija o tome,tek trebam početi raditi tako da se raspitujem što se radi. Znam da ništa ne znamo kad dođemo tamo pa me zanima dal te netko uči ili moraš sam to sve tražiti u zakonima i to.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Oblačno, molim te reci mi kad imaš državni? Ja isto učim i iskreno ne mislim svu onu literaturu učit, smo Zakon o socijalnoj skrbi i Obiteljski nešto, pa toga je stvarno previše. :((

 

Danas mi je stiglo rješenje prema kojem se moram nacrtati u Zg 15.02. Ovako, prolazim i imam namjeru proći sve navedeno za Opći dio (ne da mi se vraćati opet gore), a za opći sam dobio utisak da će biti dosta Zakon o soc., tako da idem u tom uvjerenju do kraja. :vojak:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

E, a kad si prijavio dsi? Ja sam prijavila 10.1. možda i ja dobijem rješenje ovih dana. Ti si isto pravnik u czss?

Ma, imaš pravo i ja ću Zakon o soc. skrbi naučit dobro, a Obiteljski ću malo proć i mislim da će bit dovoljno. Da li imaš kakvih saznanja od kolega koji su išli ranije?

 

Mislim da nećeš, računaj 2 mj, iako bi bilo najpametnije da nazoveš gore i pitaš kada si...., recimo da su susretljivi u ministarstvu.

Što se samog ispita tiče, imam prijateljicu koja je bila pred tjedan dana, kaže da je pismeni piš. Znači daju neko pitanje iz tvog posebnog djela, dok na usmenom trebaš nešto znati iako ti pomažu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija