Jump to content

mala krađa u dm-u


moni23

Preporučene objave

mislite da ce bit neke tuzbe??... citala sam po netu slicne slucajeve i ljudi kazu da se to njima kao ne isplati.... ja sam ih ionako vratila.....

a sto se tice prijelaza preko granice, oni to gledaju ili ne?....

stvarno nikad nisam imala nikakvih posla s policijom tako da nista neznam....puno hvala :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa, kao što je Matrix napisao, za takvo djelo (nekada je to bila sitna krađa) policija postupa po "službenoj dužnosti", ali vjerojatno će vas evidentirati u policijskom računalnom sustavu (AOP ili EOP, kako to oni kažu - automatska iliti elektronska obrada podataka) i što je najgore, zbog takvog (da tako kažem sitnog djela krađe) moguće je da ćete imati problema i prilikom ev. pokušaja zapošljavanja, a i na graničnim prijelazima je moguće da vas "zezaju".

 

Neću vam sada "soliti pamet", ali to vam nije trebalo.

Nije to nekakvo teško kazneno djelo, ali dovoljno je da vas evidentiraju u MUP-u i eto (kao što bi rekao bosanac) mogućeg "belaja" u budućnosti kada budete tražili posao.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

znaci mogu ocekivat neki sud??... policajac je reko da samo ako me dm odluci tuzi ce me tuzit......

mozete mi reci hoce li bit neki problem sad posto sam preko stranke na izbornim mjestima kod glasanja u svom mjestu stanovanja zbog te prijave??....

sto bi mogla ocekivat na granici mislim ici samo za BIH???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne možemo unaprijed znati. Ako vas odluče tužiti, onda će vas tužiti, a ako ne, onda neće. Ne vjerujem da im je to isplativo.

 

Ali ništa strašno ako do sada niste već činili slične "egzibicije".

Ne vjerujem da će vas "zezati" na granici zbog naušnica od 30 kuna.

 

Možda zapravo (vjerujem u to) i ne bude ništa već samo policijska "službena zabilješka".

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Brisanje iz evidencije je moguce nakon nekoliko godina?....

 

Ali ako bi bila neka tuzba za kolko mogu doma ocekivat neke koverte, mjesec dana ...?

Nakon 5 ali na zahtjev a neke će ostat trajno.

Ako DM pokrene privatnu tužbu poziv na sud.Nekoliko mjeseci.

 

Moze jos jedno pitanje.... Moguci provlemi kod zaposlenja zbog toga unutar bolnice???

Ne ukoliko ne bude podignuta kaznena prijava.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija