Jump to content

ovrha hanžeković i partneri dugovanje t-comu


Mirjana Slišković-Bakač

Preporučene objave

Poštovani,zvala sam odvjetnike Hanžeković u radnom vremenu,ali nitko se ne javlja.Poslala sam im i faks,ali nema odgovora.Ovrha je pravomoćna od 11 mj.prošle godine.Otada nitko mi se ne javlja,a ja ne znam kako da s njima stupim u kontakt.Vidim da po novom zakonu imaju pravo plijeniti i pokretnu imovinu,pa me zanima šta da radim?Bojim se da mi ne dođu ko iz vedra neba jer sam samohrana majka troje mldb.djece.Molim vas za savjet.Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pokusavate li platiti da vam ne sjednu na pokretnu imovinu, ili uopce ne platiti ?

 

Ako je ovo prvo, kontaktirajte onog ko vas je tuzio a ne odvj. ured koji ga zastupa, u principu niko sretniji od vjerovnika da ga duznik izravno nazove i zeli rijesiti placanje mimo ovrhe. Samo imajte dokumentirano sve o cemu se dogovorite jer je bilo slucajeva da ljudi plate, pa im opet sjedne ovrha. Dakle, nek vam potvrde pismeno da se vasim placanjem tog i tog iznosa ovrha obustavlja i da nemaju vise potrazivanja prema vama ni oni ni Hanzekovic.

 

Ako je ovo drugo, nemam korisnih savjeta iako sam misljenja da i u tom slucaju imate dobre sanse

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija