Jump to content

Debljanje od učenja za pravosudni!!!


anonimno

Preporučene objave

Ajme lika iz prvog posta!

Savjet ti je da prije ''polaganja'' pravosudnog upišeš pravni fakultet jer je to poželjno prije pravosudnog.

Nisam znao da kurvanje ulazi u potrebiti staž za pravosudni.

P.S. potpuno si promašio mjesto(stranicu) sa pitanjem.Probaj se obratiti nekom (ženskom) časopisu za savjet kako skinuti kile

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

1.playboy-engl.izraz za ½frajera½,a lik iz prvog posta je to vjerojatno napisao u svrhu šale,u naglašavanju prijašnje privlačne vanjštine!!

 

2.Osoba koja je replicirala vjerojatno spada u onu skupinu koja mi je najviše na živce išla i dok sam studirala-vjerojatno je teškom mukom u 10-tak godina završio(la) faks,i sad je sklona podcjenjivanju svih ostalih-½Savjet ti je da prije ''polaganja'' pravosudnog upišeš pravni fakultet jer je to poželjno prije pravosudnog½-SIC!!

 

3.Mislim da je ovakav post dobro došao u sumornom svijetu polaganja pravosudnog ispita i da odražava također jedan od vidova problematike pripremanja pravosudnog!Ja se srećom nisam puno udebljala!Kakvih ljudi ima!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Osoba koja je pisala repliku je završila faks u roku (5 god) jer je gledala knjige a ne svoj trbuh. Ako imate problema sa tjelesnom masom, ljudi, počnite se baviti sportom a ne sjediti samo po kafićima, kukati i liječiti komplekse (velika većina populacije).Krv, znoj, suze = uspjeh (kako za pravosudni,tako i za tjelesnu figuru).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kako ne bi postojali 'vidovi problematike vezani uz debljinu'? većini ljudi u završnici spremanja ispita (a nekima i ranije) od stresa tijelo pati na sto raznih načina. netko ždere, pa se udeblja, a netko doručkuje Gastale i ždere samog sebe, pa smršavi. nijedno nije nimalo zdravo... trebalo bi naglašavati da se za vrijeme učenja treba jako truditi (makar je to zadnje što je čovjeku na pameti) da se održi barem minimalna tjelesna aktivnost, malo voditi računa o prehrani i sl. rijetki su oni koji su izašli netaknuti iz toga...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija