Jump to content

Odvjetnički ured Parazajder, Zagreb


anonimno

Preporučene objave

ja sam cuo suprotno od kolegice iz firme. Radila je kod njega i pobjegla glavom bez obzira. A cuo sam i od drugih da puno obecava a od toga svega nis. Ona je radila samo tajnicke poslove a navodno su joj obecavali svasta i govorili kako se kod njih moze puno nauciti. Na faksu sam cuo kad sam trazio vjezbu i preporuku da taj ured zaobidem.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

evo ja vam mogu reci iz "prve ruke".. Gore se moze procitati da neka cura spominje svoju frendicu koja ima mrak uvjete kod njih. Mozda ona ima, ali je jedina. Ostali svi pate, a da ne kazem da su njeni sluge i sluge ostale trojice. nis ne nauce, rade ko stoka, nose samo postu, rjesavaju poslovne knjige, glume tajnicu kome se digne, kuhaju kavu, posluzuju itd. Ukratko, za 12 sati dnevnog radnog vremena (ovo 12 mislim minimalno 12) za te pare mozete imati duplo vecu placu i raditi te iste poslove koji su cisto administrativni.. Osim - ako zelite samo crnciti 12 sati (a i vise), raditi poslove koji nemaju veze sa odvjetnistvom ali biti sretni samo da vam ide staz - onda je to isto posao za vas.. a da ne kazem da placa stalno kasni.. i da radite sa ljudima koji su u najmanju ruku "ludaci".. U stilu, dode spor kod suca, prva stvar traziti izuzece suca.. Kad kazete iz kojeg ste ureda svugdje vas teraju van jer su se celni ljudi ureda zamjerili sucima radi svoje arogancije i neprofesionalizma.. a ova spika o alkoholu... STOJI.. istina.. ziva istina..

 

pozdrav svima i sretno vam bilo dragi kolege ako cete imati toliko zelje raditi u takvom okruzenju.. Cinjenica je da se tamo ljudi koji su u najmanju ruku ok zadrzavaju vrlo kratko, cim procitaju situaciju, paljada.. a oni mijenjaju vjezbenike ko stare gace.. ili dobe otkaz jer su pokazali zube i dali do znanja da bi hteli nesto i nauciti ili daju otkaz jer im se nije dalo pokazivat zube i nisu hteli imat posla sa nadripisarima.. a tamo ima i takvih..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

reci cu samo jedno: radivsi u ovom uredu zgadila mi se cijela odvjetnicka struka.. cast izuzecima, ali ja cu tesko vratiti povjerenje.. jednostavno nis ne naucis, omalovazavaju te i ponizavaju do krajnjih ljudskih granica.. a najvaznije od svega je sto zbilja NE NAUCIS APSOLUTNO NISTA jer se na kraju se sve svede na printanje virmana i kuhanje kave.. a od suda, stranaka i posla u struci velika nula.. jedini doticaj sa strukom je zivkanje kancela da saznas broj spisa..... eh, koje mudrolije

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

U petak sam bio na sudu kod mamine frendice-sutkinje koja mi je pokazala njihov interni popis ureda koje vjezbenici trebaju zaobilaziti, pa sam vidio i ovaj ured i to na visoko rangiranom drugom mjestu + sto mi je ona iz osobnog iskustva rekla da je uvijek imala neugodna iskustva s ljudima iz tog ureda. Navodno su vrlo neprofesionalni i bahati, sto vjezbenicima poslije ne ide na ruku kada se pojave kod sudaca, a o strankama bolje niti ne pricati ako je to tako.. jadne stranke

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na prvom mjestu je odvjetnicki ured Damira Sebetica. Ako nekog interesira :) ali o tome se puno po ovom forumu pisalo, pa to i nije neka vijest. Mislim da sam vidio pri vrhu popisa i odvjetnicki ured Ilije Markovinovica, ali o njemu nikad cuo. Drugo moram priznati nisam niti tako gledao, ovaj mi je upao u oko jer sam na forumu vidiu tu temu i komentare. Ocito ljudi ipak dobro savjetuju. Gdje ima dima ima i vatre.

Osobno, ne bih kod ovog Parazajdera isao, cuo sam i ja losih stvari o njemu i prije nego sam ovo na forumu procitao. Samo cudi me da u komori kada sam pitao za slobodna vjezbenicka mjesta mi nitko nije htio nista reci, a sigurno su najupuceniji u to kakvi su uvjeti kod kojeg odvjetnika.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

S obzirom da sam radila kod cijenjenog odvjetnika Parazajdera, reci cu samo da je Sebetic gospodin za njega. Mozda bi trebali zamijeniti mjesta na toj listi. Naime, lik ima ekipu freakova koji su standard kod njega, koji su toliko jadni i mizerni uz njega (inace se ne bi drzali zajedno), da svakom normalnom covjeku zgade struku i zivot. Bjezte ljudi od takvih!!!! Nit place, nit sunca, nit mjeseca. A ovo prvo je ja mislim najbitnije kad radis od jutra do mraka

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija