Jump to content

Problemi sa policom osiguranja


MysticIB

Preporučene objave

Pozdrav,

 

o čemu je riječ.

Prošle godine sam sudjelvoao u manjoj prometnoj nesreći na parkiralištu svoje zgrade. Kretao sam se cestom, došao do točke A, vidio da mi je uobičajeno mjesto zauzeto, pogledao dali se mogu kretat u nazat,kada se uvjerio da mogu, počeo se krenut u nazat, u istom trenutku je drugo vozilo počelo izlaziti sa parkinga, te smo se0 udarili. (mala šteta, pukao far i lagano branik)

 

Prihvatio sam krivicu (u tom trenutku nisam zano da nisam kriv), sutra dan dotičan gos. se javlja da ima ozljedu vrata i da nemože otići procjetniti štetu i to riješiti. Pa radit toga zovem policiju.

 

Riješenje policije, je obostrana krivnja, na što sam se ja žalio. Cijeli proces sudu trajao je 9 mj., nakon čega sud oslobađa obojicu .

 

Da nakon svega, jučer idem registrirat auto, da mi u osiguranju kažu da se dotični gos. naplatio sa moga osiguranja, te sam izgubio 15% premije.

 

 

Zanima me dali se tu kaj može napraviti, jer ako sam oslobođen i nitko nije kriv, kako se on mogao naplaitit?!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija