Jump to content

djelatnosti kod osnivanja d.o.o.


anonimno

Preporučene objave

Zanima me kako biti siguran u te djelatnosti koje stavis pri osnivanju, da li će proći?

 

naime, par puta prilikom osnivanja mi se dogodilo, da odnesem popis djelatnosti nekom referentu na pregled (koji ruku na srce samo to radi) i da mi kaze da ce proci, a onda sutkinja nece potpisati. ili da mi jedna sutkinja kaze jedno druga drugo.

 

Takodjer, nije mi jasno kad u NN, objave da je osnovano drustvo npr. u 4. mjesecu 2006. (napominjem osnovano kod trgovačkog suda u zagrebu) nije nikada prije postojalo, i sad njihove djelatnosti su prosle, a meni jedna od tih nece proci.

napominjem i da nema veze sa skracenim nazivom tvrtke.

pomozite, poludit cu vise od provjere tih djelatnosti da li se netko bas sluzi NKD ili samo provjerom ma registru??

 

ja sam totalno zbunjena :-o , osnovala sam vec nekih 15 drustava, ali ne spavam dok rjesenje ne dobijem, jer me uvijek pate djelatnosti??

 

svaka pomoc dobro dosla drage kolege,

 

pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pomogni i svim nama pa stavi djelatnosti koje nisu prošle

 

npr meni nije prošlo

* ostala poslovna djelatnost

 

pa smo izbirsali

 

moje je mišljenje da upis djelatnosti u sudskig registar bi trebao služiti prije kao ograničenje upravi da se ne smije baviti nečim drugim nego su osnivači odredili

 

na žalost

kod nas predmet poslovanja je uvjet za dobivanje natječaja za posovni prostor i slične svinjarije

 

opis djelatnosti se doista ne bi treba ticati trećih osoba!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

živa frka na sudu.

 

referentica mi rekla da nece proci djelatnost

*izrada ekonomskih i tehnoloških studija, elaborata, programa razvoja te investicijskih programa

 

sutkinja kaze da ce proc

 

referentica opet kaze da nece........ma poludit cu dok ne dobijem to rješenje!!!!

 

Ne, kad bi bar postojala neka normalna literatura za to, jer stvarno mi nije jasno.

 

e meni isto nije prosla "ostale djelatnosti..., juhu

javim sto je biloodgovor

MASTER je napisao:

pomogni i svim nama pa stavi djelatnosti koje nisu prošle

 

npr meni nije prošlo

* ostala poslovna djelatnost

 

pa smo izbirsali

 

moje je mišljenje da upis djelatnosti u sudskig registar bi trebao služiti prije kao ograničenje upravi da se ne smije baviti nečim drugim nego su osnivači odredili

 

na žalost

kod nas predmet poslovanja je uvjet za dobivanje natječaja za posovni prostor i slične svinjarije

 

opis djelatnosti se doista ne bi treba ticati trećih osoba!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija