Jump to content

Multanova


ilija cosic

Preporučene objave

Možete vi pokušati i sa prigovorom u kojem poričete prekršaj, ali imajući u vidu ovo što ste napisali - da je firma na temelju evidencije upravo vas označila kao vozača, smatram da su vam šanse male. A ako prigovarate na opisani način poricanjem prekršaja, izlažete se opasnosti da vam sud izrekne i veću kaznu i zaštitnu mjeru u duljem trajanju od onog u prekršajnom nalogu. Razmislite.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Imamo jedan članak od prošle godine pročitajte ga:

 

http://www.legalis.hr/forum/entry.php/11-Prigovor-na-prekr%C5%A1ajni-nalog

 

Isplativije je platiti kaznu za odbijanje davanja podataka.

 

Nema straha od zabrane upravljanja motornim vozilima.

 

Reći direktoru da da uplatnicu čim stigne i uplatiti 1333,33 kune + 100 kuna za troškove.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

podatke sam vec dao !nazalost ... a i cuo sam da ima nekakav popust u policiji kao 50% na kes ????? jel se zna koliko bi mogla biti kazna ?? samo sam dobio da je kazna od 2000 do 5000 !!
Samo na plaćanje novčane kazne na licu mjesta.Pošto su podaci poslani stići će i prek nalog i u roku 8 dana platit 2/3 kazne ili napisat prigovor na njega i čekat presudu i isto tako platit samo 2/3 kazne navedene u presudi.
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija