Jump to content

Uvažena tužba upravnom sudu


damirvž

Preporučene objave

Poštovanje, odlukom visokog upravnog suda poništava se rješenje MOBS-a odluka 2.stupanjske komisije (20% HRVI) koja je osporila mišljenje 1.stupanjske komisije (30% HRVI) šta dalje i kome da se obratim sa rješenjem upravnog suda? Hvala!

 

Pozdrav damirvž!

Zar ne piše uputa o pravnom lijeku? Oko navedenog ne znam gotovo ništa. Nije valjda da češ morati sve ispočetka?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

koja uputa o pravnom lijeku za rješenje Visokog upravnog suda ?

 

drugostupanjsko tijelo mora u roku od 60 dana donijeti novo rješenje,

uvažavajuči naputak i pravno shvaćanje Visokog upravnog suda.

ukoliko u roku od 60 dana ne postupe po odluci suda prvostupanjsko rješenje postaje pravomoćno. nakon 90 dana od državne uprave,odjel za branitelje, traži klauzulu pravomoćnosti

na prvostupanjsko rješenje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa vjerojatno je i II-stupanjska zaprimila rješenje Upravnog suda isti dan kad i ti; dan prije ili poslije!

..............

Kad su moj slučaj rješavali,a rok im je istekao.Išao sam tragom spisa i kad sam došao u ured koji je trebao imati moj spis službenica pogleda u arhivu i odgovori mi nije kod mene.Pitam je ,gdje je,ona mi pokaže prstom iza mojih leđa.Okrenem se i vidim hrpu spisa.Meni još službeno nije stiglo,pa zato rok ne teče.Ženska je nakon toga uzela moj spis iz hrpe ,uvela ga u urudžbeni i od tad je sve teklo manje više normalno.Toliko o rokovima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija