Jump to content

Pitanje vezano za pronalazak nekretnina u RH


vukovar

Preporučene objave

Poštovani!

 

Da li postoji koja stranica na netu u kojoj upišeš Ime,Prezime,OIB ili JMBG i da ti izlista koje nekretnine u Hrvatskoj netko posjeduje nešto poput e-izvadka samo što tamo moraš znati broj katastarske čestice i grad (općinu) gdje se nalazi.

Nadam se da ste shvatili što mi treba, jer u slučaju ostavinskih rasprava kako da znam da li netko od roditelja ima još neku zemlju,plac,šumu i sl. negdje.

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani!

Na temelju posjedovnog lista iz katastra može se doznati knjižno i vanknjižno vlasništvo,registrirano kao posjed .Od podataka dovoljno je znati ime i prezime , adresu

posjednika ,OIB.

U policijskoj upravi možete dobiti potvrdu o promjenama mjesta stanovanja i tada pretpostavlja se da je osoba imala određene nekretnine u pojedinim mjestima stanovanja.

Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne znam da li ste me shvatili.

Primjer da se upiše:

 

Hrvoje Horvat ,OIB:12345678910 i da prikaže vlasnički list ili nešto slično u kojem su upisane sve nekretnine koje posjeduje Hrvoje Horvat u Hrvatskoj ,bez obzira na grad ili županiju, sada u zemljišnim knjigama moraš znati broj katastarske čestice ,zemljišno knjižni odjel,glavnu knjigu u kojem je uvedena neka nekretnina.To je komplicirano, pa sam mislio da ima jednostavnije rješenje kako sam već objasnio .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Misljenja sam da je Bovu ponudio prihvatljivo rjesenje vaseg upita,u smislu Porezne uprave,iz razloga sljedeceg;

zamislite da trazite oslobodjenje od placanja poreza na promet nekretnina iz clanka 11/a,navodeci da vam je to stjecanje prve nekretnine...,vjerovanja sam da im nece dugo trebati kako bi provjerili dali ste vlasnik bilo kakve nekretnine na podrucju RH.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija