Jump to content

Pisani iskaz


controle

Preporučene objave

Poštovani, molio bih za pomoć.

Naime došao mi je poziv za prekršajni sud u njemu piše da iskaz mogu dati i u pisanom obliku. Pošto je sud u drugome gradu, a ja tada neću biti u mogućnosti doči odlučio sam dati svoj iskaz u pisanom obliku.

Sada me zanima šta sve treba sadržavati moj iskaz. Trebam li kopirati osobnu, dati svoj oib u njemu? Koje sve dokumente treba sadržavati? I na koji način pisati svoju obranu?

BTW. Koliko otprilike košta odvjetnička usluga, to jest da mi odvjetnik to odradi i pošalje iskaz?

Nadam se odgovoru, hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sada me zanima šta sve treba sadržavati moj iskaz. Trebam li kopirati osobnu, dati svoj oib u njemu? Koje sve dokumente treba sadržavati? I na koji način pisati svoju obranu?

BTW. Koliko otprilike košta odvjetnička usluga, to jest da mi odvjetnik to odradi i pošalje iskaz?

 

Lijepo normalno napisati sve onako kako se, prema vašem viđenju i desilo. Iznijeti sve što smatrate bitnim i što ide u vašu korist.

 

Od dokumenata ne treba ništa posebno, osim ukoliko prilažete neku ispravu kao dokaz.

 

Obranu možete iznositi na dva načina : 1. poričete prekršaj, i 2. priznajete prekršaj, ali se ne slažete s predloženom prekršajno-pravnom sankcijom(ama).

 

Što se odvjetnika tiče, zavisi od jednog do drugog. Inače, prema Tarifi ne bi smjelo biti iznad 750,00 kuna + PDV.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija