Jump to content

pretplata kredita


mij

Preporučene objave

pozdrav,

 

molim Vas pomoć...

digla sam kredit u banci i prijevremeno ga otplatila drugim kreditom koji sam podigla u drugoj banci,no rate iz banke u kojoj sam prijevremeno zatvorila su mi se i dalje administrativno skidale sa plaće 5mjeseci,dobila sam povrat za dvije rate,nakon što sam zatvorila kredit a ostale tri ništa jer nisam došla osobno zatvoriti kredit,tako kažu u poslovnici,u što me nitko nije uputio,kažu da je to pretplaćena kamata jer glavnica je otplaćena iz novog kredita.Poslala sam upit na tu banku ali nitko mi ne odgovara...pa imam pitanja...Što je to pretplata kamate???Da li imam pravo na povrat ostale tri rate???Kome da se obratim?

 

puno hvala unaprijed,

 

lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani!

 

Nije pretplata kredita ,već PREPLATA ,preplatili ste nešto . Potražite ispis kartice o

obročnoj otplati na kojoj treba biti iznos rate i pokraj obroka -rate stoji i iznos kamate .Kada stranka otplati tada prestaje teći kamata .

Kada provjerite da ste otplatili više od ugovorenog ,tada pošaljete banci pismeni zahtjev za povrat preplaćenog .Dopis pošaljite pismenim putem s povratnicom.

Još najbolje bi bilo da rasčistite kod kreditnog referenta pravo stanje ,isto uz predočenje

prikaza svih rata i kamata .

Banke obično uz ugovor o kreditu daju plan otplate .Prije nego što dignete frku provjerite

što od dokumenata imate ,uplatnice itd, a tek potom idete u banku.

 

Pozdrav!

 

Ažurirano

 

Poštovani!

 

Nije pretplata kredita ,već PREPLATA ,preplatili ste nešto . Potražite ispis kartice o

obročnoj otplati na kojoj treba biti iznos rate i pokraj obroka -rate stoji i iznos kamate .Kada stranka otplati tada prestaje teći kamata .

Kada provjerite da ste otplatili više od ugovorenog ,tada pošaljete banci pismeni zahtjev za povrat preplaćenog .Dopis pošaljite pismenim putem s povratnicom.

Još najbolje bi bilo da rasčistite kod kreditnog referenta pravo stanje ,isto uz predočenje

prikaza svih rata i kamata .

Banke obično uz ugovor o kreditu daju plan otplate .Prije nego što dignete frku provjerite

što od dokumenata imate ,uplatnice itd, a tek potom idete u banku.

 

Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani,

 

sve sam to već prošla sa dokumentacijom i potvrdama...

kažu kako sam i navela da sam osobno trebala doći zatvoriti kredit pa se rate nebi dalje naplaćivale,neko pravilo banke...svaka očito ima svoje,jer u mojoj banci je to suludo...

hvala...

 

lijep pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija