Jump to content

Pravo sluznosti nepotpunim izvlastenjem..........POMOĆ HITNO!!!!


saniy30

Preporučene objave

Ljudi molim vas pomoć poludio sam već od ovog slučaja, kupio sam zemlju prije tri godine na kojoj je postojala lokacijska dozvola za objekat od 25 m. duzine i 15 sirine, dakle građevinsko zemljiste kako nisam nista počeo graditi 2 godine lokacijka dozvola postaje nevazeca,da bi ove godine u ljeto dobio od ureda Drzavne Uprave poziv za dogovor prava sluznosti prolaska kolektora kanalizacije kroz sredinu parcele, ponudili mi doslovno smjesnu cifru na koju nisam pristao!Ali ono najbitnije u tom svemu je to da je privreda D.O.o. u gradu gdje zivim napravila isti kolektor prije 13 godina na crno kroz istu zemlju i sad su napravili novi projekat izgradnje kanalizacije, a zapravo se radi o legalizaciji postojeceg, doslovno se osjecam toliko nemocno kao da zivimo u komunizmu i jednostavno svi samo kazu da je projekat od drzavnog interesa i tu prestaju sve dileme.........dali je rijesenje moja tuzba prema firmi koja je napravila nesto protuzakonito na zemlji koje sam vlasnik tri godine, da jednostavno pozovem stroj da iskopa i zatvorim oticanje vode kroz istu ili????????

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija