Jump to content

eox-matrix


Hmelj

Preporučene objave

Pozdrav i molba za pomoć.Imam učestale pozive od eox matrix koje se odnose na podmirivanje duga koji su oni otkupili od banke.Dug ne mogu vratiti jer nemam novca,a i račun mi je blokiran te imam otvoren zaštićeni račun.Imovine na sebi nemam.Večeras me opet zovu i kažu doslovce-zbog unapređenja usluge ovaj poziv se snima.Ja sam im na to odgovorila _kad snimate onda nemamo o ćemu razgovarati i poklopila slušalicu.Da li itko ima ovakva iskustva?Dokle oni mogu ovako maltretirati?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hoće te navesti da priznaš dug.

ako priznaš dug dužan si ga i vratit.

otkači ih. ne razgovaraj puno i pazi danebi slučajno priznao dug. upozorili su te da se ragovor snima.

samo ih uputi da u sudskom postupku vrše potraživanje duga.

ako dođe rješenje za ovrhu osporavaj dug u cijelosti, kao i ovršnu ispravu.

ako dođe do sudskog postupka tek na raspravi traži uplatnicu (pošta ,banka ili fina) kojom potvrđuju da su platili ugovorenu svotu za otkup duga.

ako nemaju uplatnicu ugovor o otkupu duga je fiktivan, dakle ništavan, što moraš navesit na raspravi i traži da tvoj zahtjev i izjava budu upisani u zapisnik.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

molim pomoc,i ja imam slican problem pa ako me mozete uputiti ako netko zna,

moj suprug je imao kredit u banci (ja sam jamac),posto je bio ostao bez posla,oni su se naplacivali od mene u iznosu koji nije bio dostatan za ratu kredita,nakon toga je eos otkupio taj kredit i nastavio od mojih primanja uzimati dio iznosa.

nakon nekog vremena suprug se zaposlio i zatrazio od eosa da se naplacuju od njegovih primanja(on je sad u stalnom radnom odnosu),ali se oni oglusuju i dalje uzimaju s mojih primanja ali na moju listu od place pise banka od koje je kredit uzet???kad sam kontaktirala eos i pitala zasto i dalje meni uzimaju rekli su da moramo faksirati neki papir od fine o primanjima,mislim cemu,ako se mogu naplatit od nosioca kredita?!

dali moram kontaktirat odvjetnika ili sto?!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav i molba za pomoć.Imam učestale pozive od eox matrix koje se odnose na podmirivanje duga koji su oni otkupili od banke.D.......Večeras me opet zovu i kažu doslovce-zbog unapređenja usluge ovaj poziv se snima.Ja sam im na to odgovorila _kad snimate onda nemamo o ćemu razgovarati i poklopila slušalicu.Da li itko ima ovakva iskustva?Dokle oni mogu ovako maltretirati?

 

 

 

ne bi bilo lose jasno i glasno kazati im da im NISTE nista duznu i zabraniti im da vas zovu, takoder snimite i sami taj razgovor i cuvajte ga

 

po nekim interpretacijama ono sto se sprema je da bi i sutnja mogla znaciti priznavanje duga, i da je onome tko tri puta zatrazi da mu se vrati dug a druga strana suti, ignorira ce biti kao da je priznao dug

 

ne znam hoce li ovo zazivjeti i na nasim sudovima, ali ja bi postupio na nacin da im kazem da im nisam nista duzan.

 

nedavno sam tri puta zanjekao da sam sklopio ugovor sa ht-om, i dok to nisam napravio gnjavili su, a onda su zasutjeli, medutim vec nakon tjedan dana mi je dosla obavijest da su razmotrili i rijesili moj slucaj

u moju korist

 

naime unatoc tome sto sam na salteru rekao da ne zelim ugovor na 12 mjeseci oni su mi ga napravili i tek nakon sto sam tri puta jasno i glasno rekao da ja s njima ne zelim, nisam zelio niti cu ikad zeljeti ugovor su drasticno promjenili pristup

 

tako da mi se cini da ima tu nesto istine

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

za administrativnu zabranu treba suglasnost. potpisli ste suglasnost.

zarnije isto uzeli vama ili suprugu (osim ako ne živite skupa)

 

kako znate da je eos-matrix utkupio dug.

niste pristali biti jamac za eos-matrix.

vidite sa vašima u računovodstvu zašto eosu isplaćuju administrativnom zabranom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

administrativnu zabranu sam potpisala za banku u kojoj je bio podignut kredit ,a ne za eos.kad sam kontaktirala banku potvrdili su da je eos otkupio nas kredit,nisam nikakav jamac eos-u.gdje je tu zastita osobnih podataka!?

jos jedna stvar,ako nismo vise duzni toj banci jer je kredit otkupljen,zasto je na mojoj platnoj listi administ.zabrane banke,a ne eos-a?!

nikakav papir od eos-a nismo dobili na kucnu adresu,ni o bilo cemu!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

banka je mogla prodati dug ali ne i jamstvo za kredit.

obrati se u svoju firmu(pismeno i traži očitovanje). dostavi im izjave banke o prodaji duga.

pismeno pošalji poštom,preporučeno i sa povratnicim ili na kopiju pismena da u firmi žigom ili potpisom potvrde pritak pismena.

upozori djelatnike računovodstva da ćeš tužbom tražiti povrat nezakonito oduzetih sredstava.

 

tvoje jamstvo za kredit je prestalo kad je eos-matrix isplatio dug (otkupio ga).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

banka je mogla prodati dug ali ne i jamstvo za kredit.

obrati se u svoju firmu(pismeno i traži očitovanje). dostavi im izjave banke o prodaji duga.

pismeno pošalji poštom,preporučeno i sa povratnicim ili na kopiju pismena da u firmi žigom ili potpisom potvrde pritak pismena.

upozori djelatnike računovodstva da ćeš tužbom tražiti povrat nezakonito oduzetih sredstava.

 

tvoje jamstvo za kredit je prestalo kad je eos-matrix isplatio dug (otkupio ga).

hvala punooo,pokusat cu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija