Jump to content

pomoć-zakon o prekršajima protiv javnog reda i mira


ovca mala

Preporučene objave

ovako...nedavno smo napadnuti o d strane huligana,iz cista mira.bili smo na hitnoj,ima tu fraktura nosa,potres mozga,natucena rebra...e sad nas nitko ali nitko iz policije nije kontaktirao i sad smo dobili poziv kao svjedoci na ročište,a ti huligani se terete po čl. 6 i 17 zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira....zanima me da li se oni zbilja moraju teretit po tom zakonu???mislim to su ozljede a ne samo uznemiravanje nas,a i mi njima a ni b nismo rekli...hvala puno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ovako...nedavno smo napadnuti o d strane huligana,iz cista mira.bili smo na hitnoj,ima tu fraktura nosa,potres mozga,natucena rebra...e sad nas nitko ali nitko iz policije nije kontaktirao i sad smo dobili poziv kao svjedoci na ročište,a ti huligani se terete po čl. 6 i 17 zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira....zanima me da li se oni zbilja moraju teretit po tom zakonu???mislim to su ozljede a ne samo uznemiravanje nas,a i mi njima a ni b nismo rekli...hvala puno

 

Koliko godina imaju napadači, a koliko vi?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mislim pretuci nekog iz objseti ne može biti samo prekršaj?

 

i da kakvu kaznu ti huligani mogu dobiti?te koliko ce to trajati na sudu?hoce li sudac dobiti crvene prijave iz bolnice?
Vjerovatno se ne radi o teškim ozljedama pa ide prekršaj jer nema ni kaznenog djela sudjelovanja u tućnjavi.Policija bi trebala dobit crvenu prijavu u kojoj su kvalificirane ozljede pa shodno tome i ide vrsta prijave.kazna je protuvrijednost 50-350 dem ili do 30 dana zatvora.Sud će bit kratak.
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija