Jump to content

Krivotvorenje povratnice


angelix

Preporučene objave

Poštovanje,

evo ukratko problema:

Prije 10-ak dana CZSS mi je uputio dopis vezano za materijalna prava. Dopis je poslan u plavoj koverti sa na dnu isprintanom napomenom "U vlastite ruke", naljepnicom AR i naljepnicom dostavne službe sa bar kodom i brojem pošiljke. 11.02. dostava mi ostavlja obavijest o prispijeću gdje je označeno "dokument na ruke", "s povratnicom", pošiljatelj, primatelji i napomenom da se iduća dostava planira sutrašnji dan od 10-12h. Radi odsutnosti izvan grada pošiljku nije bilo moguće preuzeti, što nije spriječilo dostavu da vrati povratnicu u CZSS sa napomenom da je "ubačena u sandučić". Da stvar bude još gora, sociijalna radnica u CZSS to smatra valjanim postupkom i postupa kao da je dopis preuzet u vlastite ruke. Dali su u pravu i što poduzeti?

Hvala unaprijed.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovanje,

evo ukratko problema:

Prije 10-ak dana CZSS mi je uputio dopis vezano za materijalna prava. Dopis je poslan u plavoj koverti sa na dnu isprintanom napomenom "U vlastite ruke", naljepnicom AR i naljepnicom dostavne službe sa bar kodom i brojem pošiljke. 11.02. dostava mi ostavlja obavijest o prispijeću gdje je označeno "dokument na ruke", "s povratnicom", pošiljatelj, primatelji i napomenom da se iduća dostava planira sutrašnji dan od 10-12h. Radi odsutnosti izvan grada pošiljku nije bilo moguće preuzeti, što nije spriječilo dostavu da vrati povratnicu u CZSS sa napomenom da je "ubačena u sandučić". Da stvar bude još gora, sociijalna radnica u CZSS to smatra valjanim postupkom i postupa kao da je dopis preuzet u vlastite ruke. Dali su u pravu i što poduzeti?

Hvala unaprijed.

Moguće je . Neovisno o tome je li uručen ili ne uruče spis, oni smatraju da je stranka o istom spisu upoznata i ako ga nije osobno preuzela jer u tom slučaju isti spis se stavlja na oglasnu javnu ploču nadležnog tjela i time se smatra da ste Vi kao stranka upoznati sa istim spisom, radilo se o rješenju ili o kazni.....osim ako nije poziv za sud u pitanju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija