Jump to content

Kazna neregistriran, a ukraden


jura101

Preporučene objave

Imam situaciju da mi je skuter ukraden prije godinu i pol i odmah je to prijavljeno policiji.

 

Sad godinu dana nakon isteka registracije došla mi je kazna od 700 kn za neregistrirano vozilo.

 

Što mi je činiti?

 

Još jedan primjer ažurnosti naših unutarnjih organa. Jadna nam majka s ovakvim ljudstvom u policiji danas.

 

Nije mi jasno je li ovo njihovo ne znanje, ne savjesnost, ne marnost, brzopletost, ne temeljitost.....uglavnom katastrofa....sve upućuje kako na silu žele skupiti koju kunu u državni proračun.....pa udri sjekirom po svili, a ustvari rade kontraefekt i samo bez potrebno na papir, poštu, tintu i vrijeme troše iovako malo novca koje imaju na raspolaganju.

 

Sramota.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da li je vozilo - skuter "ukraden" ?

 

Meni tu nešto "smrdi" - da tako kažem-napišem.

 

Malo mi je "sumnjivo".

 

Ako je prijavljena krađa, nije mi jasno kako je.................... ????

 

Idi u policijsku upravu na šalter za registracije pa vidi-porazgovaraj sa službenicima.

I, nemoj zaboraviti priložiti svoju osobnu iskaznicu, prometnu, dokument iz kojeg se vidi da si prijavio krađu.........

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Upravo tako. U referadu za vozila i pitati službenicu da li se za skuter vidi naznaka da je otuđen! Ako je prijavljena krađa i zaprimljena vaša kaznena prijava protiv nepoznatog počinitelja, tada se stavlja napomena za vozilo da je "POTRAŽNO". Ako je tome tako, u kratkom prigovoru to i navedite, da ste dana tog i tog ostvarili uvid u evidenciju vozila kod službenice te i te i utvrdili da je vozilo potražno te priložite i vašu kaznenu prijavu koju ste potpisali pod materijalnom odgovornošću kada ste prijavili krađu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija