Jump to content

Ulazak u tuđe dvorište


stadaradim

Preporučene objave

Sinoć sam napravio žešću glupost. Imao sam djevojku i nisam joj vjerovao jer je zadnjih dana jako čudna i otišao sam ondje gdje je rekla da će biti da vidim što radi. Preskočio sam kod susjeda tamo na licu mjesta ogradu pa onda preko sljedeće ograde njenoj prijateljici u dvorište. Došuljao se do prozora i kad sam došao do prozora njena prijateljica me vidjela i zvala policiju i svog bivšeg supruga. Ja sam pobjegao. Policija me nije pronašla, ali su uzeli moje podatke koje im je dala sad bivša djevojka i podatke od svih ondje prisutnih. Još mi nisu došli kući. Niti su me zvali. Znači išao sam u biti špijunirati djevojku u tuđe dvorište. Pijan. Kakav kreten, znam. Zanima me zakonski što sam napravio. Ako tko može pojasniti i reći mi ako policija i dođe jer znaju me i oni i znaju da sam bezopasan i da je to bila čista glupost, ali opet ako postupaju prema službenoj dužnosti kolika je predviđena kazna za ovakvo nešto.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sinoć sam napravio žešću glupost. Imao sam djevojku i nisam joj vjerovao jer je zadnjih dana jako čudna i otišao sam ondje gdje je rekla da će biti da vidim što radi. Preskočio sam kod susjeda tamo na licu mjesta ogradu pa onda preko sljedeće ograde njenoj prijateljici u dvorište. Došuljao se do prozora i kad sam došao do prozora njena prijateljica me vidjela i zvala policiju i svog bivšeg supruga. Ja sam pobjegao. Policija me nije pronašla, ali su uzeli moje podatke koje im je dala sad bivša djevojka i podatke od svih ondje prisutnih. Još mi nisu došli kući. Niti su me zvali. Znači išao sam u biti špijunirati djevojku u tuđe dvorište. Pijan. Kakav kreten, znam. Zanima me zakonski što sam napravio. Ako tko može pojasniti i reći mi ako policija i dođe jer znaju me i oni i znaju da sam bezopasan i da je to bila čista glupost, ali opet ako postupaju prema službenoj dužnosti kolika je predviđena kazna za ovakvo nešto.

 

Polako! Da li si napravio prekršaj..., da tuđe vlasništvo da , ali neka susjed podnese prijavu temeljem .... traalala. Budi smiren i savjet.... Ljubav je čudna stvar.....SAVJET !

Imaj čiste ruke i savjest ....ima stara poslovica, uzrečica, ne želim je napisat.

Pamet ...glavu i ne čini gluposti. Ljubav prođe ... nemoj forsat ono što ne ide. Policija....

Ne brini policija radi svoj posao stručno i profesionalno ..... ako si bezopasan..... kuda srljaš... Policija , ako će postupati po pravilu službe ne gine ti prijava po čl. tralalal. Pročitaj Zakone !

.....Danas postoje mobiteli.....pamet..vglavu!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kojem članku konkretno? Eventualno remećenje javnog reda i mira jer nisam našao nigdje o trespassingu kao što u Americi recimo postoje zakoni. Prekršaj? Pa ušao sam u tuđe dvorište. Nisam ništa napravio nikom dakle nisam ništa ni otuđio ukrao razbio i šta ja znam šta, ali sam u biti špijunirao i ta njena prijateljica me u biti nepozna i veoma se uplašila kad me vidjela. A kud sam to išao uopće raditi ne znam, bez mozga i pameti, pijan sam bio jako.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Policija me još nije došla legitimirati niti me tko zvao nit išta. Znači li to da ni neće slati ništa u ŽDO i da se neće ni pokretati optužni prijedlog? Moguće da su dečki iz policije ignorirali jer mi je bivša rekla kako me jedan od njih zna, što mi po logici onda i govori da zna i da sam bezopasan i da je to bila čista glupost i ljubomora i nepovjerenje...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Policija će napraviti svoje, a što će biti krajnji rezultat - vrijeme će pokazati. Strpite se.

 

Kazneno djelo koje je naveo Sivko, progoni se po prijedlogu, što znači da ukoliko nema prijedloga za progon ovlaštene osobe (vlasnika), neće biti ni kaznenog progona. A što su oni rekli plavim dečkima je čisto :gatara:.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija