Jump to content

Asfaltiranje i proširenje ceste te izgradnja nogostupa na privatnom zemljištu


masterguy

Preporučene objave

U mom mjestu jedna građevinska firma po državnom projektu radi asfaltitanje te proširenje ceste postavljanje rubnika i nogostupa

proširili su cestu i izgradili nogostup koji je izgrađen odmah uz moju kuću znači uz zid moje kuće ni centimetra odmaknut i usput su mi uzeli

zemlju 2 metra širine i 8 metara dužine. Nitko me nije obavjestio ni o čemu.

radnici kažu mi smo odmakli od kuće kolko možemo da smo radili kako nam piše u projektu još bi vam i kuću morali srušiti :glavomozid: susjedi imaju istu situaciju i slali su prigovor državnim cestama i oni su odgovorili da imaju sve

dozvole i da je sve po projektu ako hoćete možete tužiti na sudu.

Ja nisam pisao nikakav prigovor prvo sam htio čuti odvas savjet kome se žaliti i šta prvo pokušati

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vec su vam odgovorili da imaju svu potrebnu dokumentaciju,te ako zelite da ih tuzite.

 

A kako su oni mogi dobiti dokumentaciju da naprave nogostup i cestu na mojoj zemlji bez da su mene (ne samo mene ) ima četvero ljudi pitali za dopuštenje ili je zakon takav da nemoraju nikoga ništa pitati te da cestu mogu graditi kud i kako oni hoće ili su oni falcificirali potpise da im dopuštamo gradnju ili su oni jednostavno zanemarili tu dokumentaciju

molim vas ako se neko razumije da mi napiše o kojim zakonima se radi

ovi ostali svakako planiraju tužbu ali ja nisam siguran moram prvo prikupiti sve informacije pa onda još se raspitati sa odvjetnikom

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Buduci da Vam je kako kazete oduzet dio nekretnine,bilo je potrebno prethodno provesti postupak izvlastenja,sto podrazumijeva i odredjenu naknadu vlasniku nekretnine.

 

hvala na odgovoru ako neko ima volje da mi odgovori kome poslati prigovor

i što sve navesti i priložiti izvod iz katastra ... ?

 

radi se o ovom projektu: http://www.eu-projekti.info/natjecaji/eib-izgradnja-i-obnova-cesta

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija