Jump to content

izvansudska nagodba


ntpr

Preporučene objave

prepis dijela izvansudske nagodbe (koju je napravio javni bilježnik)

III Članak

 

Ovom nagodbom korisnik usluge,obvezuje se otplatiti dug u iznosu 10.614,09 kn na 18 obroka iznos jednog obroka je 589,68 kn počevši od sječnja 2011.godine.Korisnik usluge obvezuje se uplatu obroka izvršiti do 25.u mjesecu----------------------------------

 

Naime radi se dugovanju koje nije bilo stvarno prema,komunalnoj tvrtki (voda i odvoz smeća), isti dug je nastao enormno velikim računima (od 400 do 520 kn mjesečno),razlog zajednički vodomjer za 10 stanova.Prigovori od strane mene bili su usmeni u nekoliko navrata,naravno bezuspješni.Uslijedila je opomena i izvansudska nagodba pod uvjetom da priznajem navedeni dug, te mogućnost ugradnje dva kontrolna vodomjera uz plaćanje gore navedeno.Isto sam plaćao dok sam mogao to jest dug sam skinuo na 3.968,00 kn,te dalje nastavio plaćati samo redovne mjesečne račune koji sada (odnosno ugradnjom kontrolnih vodomjera) ne prelaze 200,00kn.Danas 24.10.2014. sam dobio dopis(opomena pred pokretanje prisilne naplate) sa uplatnicom da u roku 8 dana moram platiti dug u cjelosti te izvjestiti davatelja usluge o uplati,te još jedan isti dopis sa uplatnicom na 970,00kn na ime nepodmirenih obveza.U napomeni stoji da su u opomenama uključene obveze do mjeseca srpnja 31.07.2014. Molim pravnu pomoć za navedeni slučaj, dali se mogu pozvati na zastaru, dali mogu uložiti prigovor ili bilo kakva druga mogućnost koja bi ublažila navedenu nepravdu, zahvaljivam se unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija