Jump to content

Nezakonito izvršena ovrha


Zlarinski Vuk

Preporučene objave

U 12.mj. 2014-te godine donešena je sudska presuda po kojoj je navedeno koji iznos sam dužan teleoperateru. Iz odvjetničkog društva koje zastupa teleoperatera su izračunali kamate i prema dogovoru, od sudske presude nije prošlo ni tjedan dana da sam uplatio točan iznos do u lipu na teleoperaterov račun.

 

Iz odvjetničkog društva su mi rekli poslati mi potvrdu o uplati te potvrdu da više nisam ništa dužan teleoperateru. Kontaktirao sam ih barem 10tak puta i uvijek bi dobio isti odgovor, da teleoperater ima novi program i da će mi javiti kada proknjiže uplatu.

 

16.04.2015 račun mi je zablokiran te su mi skinuli novce sa računa preko fine. Također mi je fina naplatila svoje tarife i naknade.

Dakle, protupravno su mi zablokirali račun te oteli novce koje sam im već uplatio.

 

Iz odvjetničkog ureda su mi rekli da je došlo do greške i da im poštom napismeno pošaljem dopis da tražim povrat sredstava ustegnutih sa fine zajedno sa kopijom osobne i brojem računa na koji treba izvršiti povrat.

 

Svejedno me zanima koje su moje pravne mogućnosti i kako doći do mojih novaca ukoliko ih ne uplate na moj račun?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uplatnica na kojoj piše "plaćanje po presudi..." je dokaz uplate.

 

Čini se da je ovo - 'blizanac ovrhe' vaša poruka.

Prijave na više mjesta - poželjno. I Protuovrha dobro zvuči no ne znam koliko je to složeno.

 

Imam nalog za plaćanje izvršen preko banke, ali na njemu nažalost ne piše

plaćanje po presudi. Svejedno, nadam se da je to dokaz.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija