Jump to content

susjedovo smeće


hasko

Preporučene objave

Kome se obratiti u cilju sprečavanja odlaganja otpada svake vrste kod susjeda , a u blizini moje kuće. Naime, susjed je doveo kćer da mu očisti kuću i dvorište i oni to smeće bacaju na među ( čak mislim i preko međe ) u blizini moje kuće (cca. 20 m). Upozorio sam ih da to ne rade i da saniraju već učinjeno jer ima toga za jedan kamion , no oni su se oglušili. Još jedna stvar vezana za susjeda ; sa njegove zgrade koja je oronula stalno pada crijep i ugrožava moju stranu. Susjed je slijep ( nije uvijek bio ) i prije nije mario iako je imao dosta novca , a da stvar bude malo kompliciranija, na toj k.č. su kao vlasnici upisani susjed, njegov brat i sestra u gotovo jednakim dijelovima. Oni se ograđuju od svega jer navode kako ne stanuju tu pa smatraju kako se na trebaju niti brinuti za to. Zanimaju me postupci koje bih htio pokrenuti u cilju sređivanja ovakvoga stanja .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija