Jump to content

dnevna karta


anton887

Preporučene objave

poštovani, ljubazno vas molim za pomoć ili savjet. Parkirao sam minut u prvoj zoni grada dok sam samo otišao kratko kupiti autobusnu kartu na kolodvor i već kad sam se vratio na prozoru mi je kazna od Gradskog parkinga u iznosu od 180 kn dnevne karte.

Priznajem da nisam kupio kartu jer sam se nadao da komunalac neće doći tih par minuta dok sam na autobusnom kolodvoru. Ljubazno vas molim ima li kakav način na napišem prigovor i na što bih se mogao pozvati? Priznajem da sam kriv, ali doista ne znam kako platiti ovih 180 kn. Ljubazno molim za pomoć i savjet.

 

Puno vam hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

hvala vam Sivko. U mom gradu je 10 minuta i stoji kako je to vrijeme tolerancije i služi za kraća zaustavljanja. Da li mi se ima smisla na ovo pozivati u žalbi i kako bih to uopće dokazao da sam doista unutar 10 minuta se zaustavio i otišao? Također, ima li uopće smisla pisati u žalbi članke ZOO-a i Zakona o zaštiti potrošača jer koliko vidim na internetu teško da uvažavaju dok se eventualno ne dođe na sud na prigovora o ovrsi?

 

Još jednom puno hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

poštovani, ljubazno vas molim za pomoć ili savjet. Parkirao sam minut u prvoj zoni grada dok sam samo otišao kratko kupiti autobusnu kartu na kolodvor i već kad sam se vratio na prozoru mi je kazna od Gradskog parkinga u iznosu od 180 kn dnevne karte.

Priznajem da nisam kupio kartu jer sam se nadao da komunalac neće doći tih par minuta dok sam na autobusnom kolodvoru. Ljubazno vas molim ima li kakav način na napišem prigovor i na što bih se mogao pozvati? Priznajem da sam kriv, ali doista ne znam kako platiti ovih 180 kn. Ljubazno molim za pomoć i savjet.

 

Puno vam hvala

na račun iz dnevne karte uplati svotu za parkiranje od 1/2 sata.

čekaj da dođerješenje o ovrsi. u zakonskom roku osporavaj rješenje. u sudskom postupku traži da ti koncesionar vrati novac naplaćen na tom parkirniom mjestu za vrijeme dok je važila tvoja dnevna karta (sa kamatama).

 

ako su izdali dnevnu parkirnu kartu nisu više smjeli naplaćivati parkiranje za to parkirno mjesto dok vrijedi izdana dnevna karta (sticanje bez osnova). ugovor se raskida.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

imao sam isti ili sličan slučaj, dobio sam kaznu-da platim dnevnu kartu,(koju sam u roku platio) to jest i za drugi dan do vremena kada je napisana dnevna karta.(24.06.14,30 do 25.06.14,30).

Naravno da nisam koristio tu dnevnu kartu drugi dan(bio je neradni), kako mogu tražiti povrat novca za taj drugi dan to jest plaćeno a ne korišteno, odnosno kako ja odnosno oni znaju da za jedno mjesto ne mogu naplaćivati kartu jer se ona plaća u automatu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

imao sam isti ili sličan slučaj, dobio sam kaznu-da platim dnevnu kartu,(koju sam u roku platio) to jest i za drugi dan do vremena kada je napisana dnevna karta.(24.06.14,30 do 25.06.14,30).

Naravno da nisam koristio tu dnevnu kartu drugi dan(bio je neradni), kako mogu tražiti povrat novca za taj drugi dan to jest plaćeno a ne korišteno, odnosno kako ja odnosno oni znaju da za jedno mjesto ne mogu naplaćivati kartu jer se ona plaća u automatu.

 

piši kući propalo(popapala maca). platio si nema vračanja.

 

ako imaš dokaz da su naplatili parkiralište na tom istom mjest dok je važila tvoja dnevna karta tužbom traži vračanje stečenog bez osnova.

ponovo su iznajmili parkirnomjeto koje je več iznajmljeno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija